Zabawna chwila, gdy dwuletnia dziewczynka upuszcza bombę F po tym, jak jej tata przegrywa grę w Fortnite, pozostawiając go w histerii


Tata wpadł w histerię po tym, jak jego dwuletni maluch zmienił kolor na niebieski po tym, jak przegrał grę w Fortnite.

Mya Diment-Card bawiła się razem ze swoim tatą Liam Card (32 l.) i została sfilmowana przez mamę Melissę Diment, lat 31, kiedy usłyszano, jak upuściła bombę F.

2

Liam Card wpadł w histerię, gdy jego dwuletnia córka Mya upuściła bombę F podczas gry w FortniteŹródło: SWNS
Można śmiało powiedzieć, że mama Melissa nie była pod wrażeniem

2

Można śmiało powiedzieć, że mama Melissa nie była pod wrażeniemŹródło: SWNS

Liam dał Myi zestaw kontrolek, żeby myślała, że ​​się przyłącza.

Ale tak się zaangażowała, że ​​kiedy jej tata został pobity, natychmiast zareagowała frustracją, wielokrotnie upuszczając słowo na „K”.

Liam z Salisbury w Wiltshire powiedział: „Po prostu graliśmy w Fortnite i miałem ją z jednym kontrolerem, więc czuła się tak, jakby grała, chociaż tak nie było.

„Siedziała tam przez minutę, kochając to, ale kiedy umarliśmy, wtedy zaczęła przeklinać.

„To było tak niespodziewanie, że moja biedna pani, która to nagrywała, myśląc, że to urocze, że bawi się z tatusiem, była w szoku!

„Myślę, że prawdopodobnie nauczyła się tego ode mnie na pewno, mam kłopoty z panienką.”

Film został udostępniony przez mamę Myi, Melissę, w TikTok, gdzie od tego czasu zgromadził ponad 334 000 wyświetleń i tysiące komentarzy od równie łaskawych widzów.

Jeden napisał: „Tata wie, że to jego wina”.

„Twarz taty jest bezcenny!” dodał inny, a trzeci napisał: „Tata myśli »to moja dziewczyna«”.

Z innych wiadomości dla rodziców, sprawdź tę metodę dla rodziców Zapakowuję puste pudełka i udaję, że to prezenty świąteczne – za każdym razem, gdy dziecko źle się zachowuje, wrzucam jedno w ogień

Lub dla niektórych hacków rodzicielskich, zobacz, jak ta mama cieszy się „spokojną godziną bez dzieci” każdego tygodnia

Martwisz się zachowaniem dzieci, gdy przyjdzie rodzina? Sprawdź, jak ten ekspert od zachowań dzieci może sprawić, że Twoje dzieci będą się zachowywać w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Tata wymyśla „geniuszową” metodę, aby upewnić się, że jego dzieci zachowywały się przed Bożym Narodzeniem – ale inni mówią, że to po prostu okrutne

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=F486874F525748B48FEAC17B5F678CBA&url=https%3A%2F%2Fwww.the-sun.com%2Flifestyle%2F4233989%2Ftoddler-swears-dad-plays-fortnite-game%2F&c=12808003489384544447&mkt=fr-fr