Spider Battles w Fortnite: Battle Royale – Dołącz do drużyny Spider-Mana 2099!

Fortnite: Battle Royale i Spider-Man: Across the Spider-Verse połączyły siły

Firma Epic Games ogłosiła, że bitwy pająków rozpoczęły się dzisiaj. To specjalne wydarzenie, w którym gracze Fortnite będą mieli okazję dołączyć do drużyny: Milesa Moralesa lub Miguela O’Hary (Spider-Man 2099). To 5-dniowe zawody, w których może wziąć udział każdy gracz.

Jak działają Spider Battles?

Gracze będą mogli wybrać jedną z 2 drużyn, aby automatycznie odblokować spray oparty na Spider-Manie 2099. Oprócz tego, istnieją dodatkowe nagrody, które zostaną odblokowane w ciągu 5 dni rywalizacji. Zwycięska drużyna będzie mogła odblokować emotkę w zależności od swojej drużyny: wygląd Miguela lub Miles Surprised. Ponadto, jeśli zdobędziesz 40 punktów w 5 codziennych bitwach, możesz zdobyć poprzednie nagrody, a także kilof Spider-Ham.

Kiedy i gdzie?

Bitwy pająków rozpoczną się 18 maja 2023 r. o godzinie 22:00 czasu w Meksyku. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć pod tym linkiem.

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale jest dostępne na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Możesz dowiedzieć się więcej o tym Battle Royale, klikając tutaj. Z drugiej strony, tutaj znajdziesz wszystkie nasze relacje z konkurencyjnych gier.

Twoje zdanie się liczy!

A Ty, co sądzisz o tym wydarzeniu? Do której z 2 drużyn dołączysz? Powiedz nam w komentarzach.

Źródło: RuEtir