Yoda jest niedostępny w Fortnite: oto dlaczego

Współpraca Fortnite i Star Wars wniosła do gry nowe elementy personalizacji, w tym plecak Yoda, który szybko stał się jednym z najpopularniejszych przedmiotów wśród graczy. Jednak Epic Games wyłączyło tę opcję, czyniąc ją niedostępną w żadnym trybie gry. Oprócz tego deweloper usunął na razie także kilka innych elementów.

Dlaczego plecak Yoda został usunięty z Fortnite?

Niedawna współpraca pomiędzy Fortnite i Star Wars wprowadziła nowe przedmioty kosmetyczne dla wszystkich trybów gry. Dodano kilka nowych skórek, w tym kolejną wersję Luke’a Skywalkera i Lando Calrissiana. Jednak to Yoda wyraźnie skradł show. Firma Epic Games dodała go jako plecak i jest dostępny w sklepie z przedmiotami.

Niestety, plecak Yoda został dezaktywowany we wtorek wieczorem. Wielu graczy zauważyło, że przedmiot nie był dostępny w ich ekwipunku, co wywołało niepokój. Epic Games szybko jednak udzieliło wyjaśnień, zdradzając, dlaczego popularna postać nie jest już dostępna w Fortnite.

Z powodu problemu, który mógł powodować awarie u niektórych graczy, tymczasowo wyłączyliśmy Plecak Yoda, do czasu aż zespół pracuje nad jego rozwiązaniem. Oprócz tego plecak Yoda został usunięty ze sklepu z przedmiotami Fortnite, podobnie jak Dagobah Luke i C-3PO Disassembled. Ponieważ Epic Games pracuje nad rozwiązaniem problemu z plecakiem, spodziewamy się, że powróci on za kilka dni. W międzyczasie przedmiot kosmetyczny Yoda nie będzie dostępny w sklepie ani w ekwipunku.

Źródło: www.bing.com