Xcells, zawodowy gracz Fortnite i Gears of War, zginął w strzelaninie


Noc z 24 sierpnia Wzgórze Christophera „Xcells”były profesjonalny gracz Gears of War i Fortnite, zginął w strzelaninie w Wirginii. Spowodować śmierć chłopca, który właśnie miał 26 lat, były strzały, które wybuchły w pobliżu jego domu w Boones Hill. Wiadomość została przekazana z Departament Szeryfa Hrabstwa Franklinktóry podzielił się niektórymi szczegółami śledztwa w zeszły czwartek.

Jak donosi WDBJ7, incydent miał miejsce w środę wieczorem po spotkaniu z właścicielem domu, który zobaczył zbliżającego się nieznanego mężczyznę, później zidentyfikowanego jako samego Hilla. Rzecznik biura szeryfa powiedział, że w tamtym czasie nie ma żadnych opłat. Społeczność Gears of War opłakuje stratę Christophera, którą zaczął konkurować zawodowo w 2014 roku jako członek LoX.

Z biegiem lat gracz zmienił kilka drużyn, w tym Eunited, NRG, Hazard Esports, Enigma6 i Echo Fox, aż do przejścia na emeryturę w 2017 roku. Christopher zaczął podchodzić do Fortnite profesjonalnie również w 2018 i 2019 roku. później postanowił oddaj się Twitchowigdzie był zaangażowany w przesyłanie strumieniowe treści z publicznością ponad 23 000 obserwujących. Jeden z jego przyjaciół, xSUND0WNnapisał po przeczytaniu wiadomości o śmierci:

Wiem, że walczyłeś z tyloma demonami ze swojej przeszłości i próbowałeś być lepszą osobą. Z przyjemnością będę wspominać chwile, kiedy rozmawialiśmy i widzieliśmy, jak rywalizujesz. Poza tym nie zasłużyłeś na to.Źródło : https://www.ruetir.com/2022/08/27/xcells-pro-player-of-fortnite-and-gears-of-war-died-in-a-shooting/