Wyzwanie Fortnite Quen: jak je rozpocząć i ukończyć


Wyzwanie Fortnite Quen zapewnia inne wrażenia niż zwykłe zadania, które musisz odhaczyć podczas Battle Royale, ponieważ jest to misja na zamówienie rozgrywana na stworzonej przez twórcę wyspie i osadzona w świecie Fortnite Geralt. Chociaż możesz uzyskać do niego dostęp w dowolnym momencie, zostaniesz specjalnie do niego skierowany po osiągnięciu pewnego postępu w wyzwaniach Fortnite School of Llama, kiedy znajdziesz przeszkodę blokującą ci drogę. Aby go usunąć i kontynuować postępy, musisz ukończyć wyzwanie Quen w Fortnite, więc oto, gdzie go znaleźć i jak go pokonać.

Gdzie jest wyzwanie Fortnite Quen

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Wyzwanie Fortnite Quen to wyspa stworzona przez twórców i istnieje kilka różnych sposobów, aby ją znaleźć. Możesz otworzyć stronę Discover z Lobby i poszukać jej na popularnych poziomach, kliknij ten link (otwiera się w nowej karcie) aby znaleźć go na stronie Fortnite i dodać do swojej listy odtwarzania lub po prostu wejść Kod wyspy 5412-2194-1119 na stronie Odkryj, aby przejść bezpośrednio do niej w grze. Po jej wybraniu możesz uruchomić ją z głównego ekranu Lobby, aby do niej wskoczyć. Pamiętaj, że nie musisz do niej dotrzeć na ścieżce Szkoły Lamy, aby wziąć udział w wyzwaniu Quen, ale wyczyścisz tylko przeszkodę, wypełniając ją po osiągnięciu tego etapu.

Jak ukończyć wyzwanie Fortnite Quen

Wyzwanie Fortnite Quen

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Gdy rozpoczniesz wyzwanie Fortnite Quen z maksymalnie trzema innymi graczami, jeden z was musi wejść w interakcję z tablicą zadań, aby zainicjować wątek fabularny The King’s Jester, a następnie porozmawiać z samym błaznem, aby rozpocząć zadanie. Jest to misja eskortowa, a po drodze będziesz musiał eliminować różne fale wrogów, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu celowi. Chociaż na początku jesteś uzbrojony tylko w podstawowy miecz, jeśli zbierzesz jak najwięcej monet podczas kontynuowania, możesz ich użyć do zakupu lepszej broni na straganach. Nie stresuj się zbytnio eliminacją, ponieważ odrodzisz się w pobliżu, aby kontynuować bitwę.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e69b3e360e4f8ba4fb6cb981671d14&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Ffortnite-quen-challenge%2F&c=3489763045117518629&mkt=fr-fr