Wyspa Dragon Ball Adventure w Fortnite wciąż się zawiesza i powoduje utratę postępów


31 stycznia drugi Smocza kula hit imprezy Fortnitewyspę, przywracając Kamehameha, Nimbus Cloud i Smocza kula Wyspa Przygód. Ale gracze nawet nie cieszyli się cudami Smocza kula Adventure Island przez cały dzień, kiedy nauczyli się na własnej skórze, że jest podatna na awarie i niszczenie ich postępów.

Po tym, jak gracze podekscytowani wyposażyli swoje Smocza kula-tematycznych skórek, włączyli swój saiyański nastrój i pomyślnie weszli do Smocza kula Kod Adventure Island, nie było siły we wszechświecie, która powstrzymałaby ich przed ukończeniem wyzwań i zdobyciem własnego sprayu Gohan Beast. Ale pojawiły się problemy techniczne i zdecydowana większość Fortnite społeczność była rozczarowana, ponieważ byli wielokrotnie wyrzucani z programu Smocza kula-tematycznej wyspie i stracił cały swój postęp.

Epic Games potwierdziło ten problem tego samego dnia i ogłosiło, że twórcy badają problem i udostępnią aktualizację, gdy będą mieli więcej informacji na temat tego, co dokładnie powoduje powtarzające się awarie i błąd utraty połączenia sieciowego.

Smocza kula Adventure Island to prawdziwa rozkosz, ponieważ jest Smocza kulatematyczny plac zabaw dla wszystkich fanów, którzy mogą odwiedzić kultowe miejsca, takie jak Dom Goku, Pałac Kami, Pokój Ducha i Czasu oraz Planeta Beerusa. Aby dostać się na tę wyspę, użyj kodu wyspy – 5642-8525-5429 lub wejdź na nią z ekranu Discover.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63da3f2dbae344b39b4fa0f32d6e0d5b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Ffortnites-dragon-ball-adventure-island-is-still-crashing&c=4239734014246181924&mkt=fr-fr