Wymarzona praca? Tester emerytalny do grania w Fortnite i oglądania Netflix


Miałeś mnie na testerze emerytalnym. Niektórzy mogą skorzystać z szansy na otrzymanie zapłaty za grę przez dwa tygodnie, publikowanie w TikTok i oglądanie Netflix. To wszystko jest możliwe. Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii chce zatrudnić emerytowanego emeryta, aby „żył jak nastolatek” i odkrył, jakie hobby może mu się podobać. Wybrana osoba otrzyma zapłatę ponad 600 USD, aby przetestować hobby, które obejmują granie w gry wideo, takie jak Fortnite, i publikowanie na TikTok.

Ta firma to money.co.uk, a stanowisko, które chcą obsadzić, to tester emerytalny. Brytyjska firma wyda 500 funtów, czyli około 650 dolarów. Wszystko, co musisz zrobić, to wypróbować gry, TikTok i oglądać programy Netflix, takie jak Squid Game. Następnie oceń zajęcia według tego, jak bardzo Ci się podobają. Wybrany tester będzie również zobowiązany do vlogowania swojego doświadczenia. Mamy nadzieję, że odkryjemy, które z tych młodzieńczych hobby może spodobać się także starszemu pokoleniu! Praca wymaga przejścia na emeryturę.

Kluczowe obowiązki zawodowe

  • TikTok: Oglądaj godzinę dziennie przez tydzień i twórz trzy posty
  • Instagram: załóż konto i codziennie udostępniaj zdjęcia swoich ulubionych posiłków
  • Netflix: oglądaj codziennie odcinek wybranych popularnych programów (np. Bridgerton, Squid Game, You lub Selling Sunset)
  • Gry wideo: graj w grę wideo każdego dnia (gry będą obejmować Fortnite i FIFA)
  • Vlog: Aby spróbować życia YouTubera, CE-OAP zapisze jego doświadczenia i przemyślenia na temat każdego zadania, aby utworzyć vlog o swoich ustaleniach

Tygodnie „pracy” zapłacą 650 dolarów, a dodatkowo wybrany kandydat otrzyma darmową konsolę do gier do wypełnienia obowiązków roli, gry takie jak Fortnite, FIFA i Forza oraz konto Netflix.

Zgłoszenia zamykają się o 23:59 w piątek 7ten stycznia 2022 r. i można go przesłać za pośrednictwem strony money.co.uk tutaj: https://www.money.co.uk/pensions/retirement-tester

Oto 8 sposobów na spędzenie zimowych dni w Charlotte

Źródło : https://k1047.com/2021/12/22/dream-job-a-retirement-tester-to-play-fortnite-and-watch-netflix/