Wyląduj w Groovy Grove lub Fungi Farm i udaj się do The Glow w Fortnite


Jeśli lądujesz w Groovy Grove lub Fungi Farm, a następnie podróżujesz do The Glow w Fortnite, ważna jest tutaj część „lądowa” tego opisu. Nie wystarczy po prostu dotrzeć do jednego z miejsc startowych na piechotę i stamtąd ruszyć dalej, chociaż jest prawdopodobne, że jeśli przesuniesz szybowiec podczas meczu – na przykład wystrzeliwując z gejzeru lub zeskakując z szczeliny – wtedy wylądujesz w prawo miejsce, które zainicjuje ten wpis w zadaniach Fortnite.

Ponieważ wszystkie te miejsca są punktami orientacyjnymi w Fortnite, nie znajdziesz ich zaznaczonych na głównej mapie, więc jeśli nie odwiedziłeś ich wcześniej i nie zauważyłeś, gdzie się znajdują, możesz nie wiedzieć, od czego zacząć ich szukać. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc, udzielając wszystkich potrzebnych informacji na temat lokalizacji Fortnite Fungi Farm, Groovy Grove i The Glow, a także wskazówek, jak skutecznie podróżować między nimi, aby odhaczyć to zadanie.

Lokalizacje Fortnite Fungi Farm, Groovy Grove i The Glow

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Jak widać na powyższej mapie, Groovy Grove znajduje się na zachód od Reality Falls, podczas gdy Fungi Farm znajduje się na południowy zachód od Greasy Grove, a ostatecznym celem podróży The Glow jest Loot Lake na zachód od Coney Crossroads. Chociaż Groovy Grove jest nieco bliższym punktem wyjścia, Fungi Farm ma lepsze opcje podróży, aby dotrzeć do The Glow, ale gdziekolwiek zaczniesz, powinieneś unikać przechodzenia przez Tilted Towers po drodze, chyba że jesteś gotowy na walkę.

Wyląduj w Groovy Grove w Fortnite

Fortnite Groovy Grove

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Być może znasz już Fortnite Groovy Grove, ponieważ była to polecana lokalizacja w jednym z zadań Tygodnia Zero. Ten punkt orientacyjny znajduje się na zachód od Reality Falls i można go rozpoznać po pochyłej ścieżce przez dolinę pokrytą gigantycznymi grzybami Fortnite.

Ziemia na Farmie Grzybów w Fortnite

Farma grzybów Fortnite

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Fortnite Fungi Farm znajduje się na południowy zachód od Greasy Grove i składa się z kilku czerwonych stodół otoczonych większą liczbą gigantycznych grzybów. Po przeszukaniu tych budynków, aby zaopatrzyć się w broń i przedmioty, możesz udać się na niewielką odległość na północny wschód, aby znaleźć stację Fortnite Grapple Gloves, a wyposażenie ich pozwoli ci znacznie szybciej podróżować do The Glow.

Udaj się do The Glow w Fortnite

Fortnite Blask

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Fortnite The Glow znajduje się w centralnym obszarze Loot Lake, we wschodniej części wód, która jest wypełniona różnymi pływającymi platformami i rampami. Jeśli przyjrzysz się uważnie pod powierzchnią, zobaczysz tutaj punkt zerowy Fortnite, który jest przyczyną Blasku, a także źródłem dziwnych mocy rozprzestrzeniających się po wyspie, aby wykiełkować więcej Drzew Rzeczywistości w różnych lokalizacjach.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63076b4ee106440a8d6e8a6130deb6fd&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Ffortnite-groovy-grove-fungi-farm-travel-the-glow%2F&c=14753279957554471716&mkt=fr-fr