Fortnite: Skórka Milesa Moralesa Spider-Mana – Data premiery i cena

Fortnite: skórka Milesa Moralesa Spider-Mana

Miles Morales to ulubiona postać Spider-Mana wielu ludzi, którą można teraz grać w Fortnite. Ten najnowszy strój to kolejny dodatek do rosnącej kolekcji skórek Spider-Mana w Fortnite. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zdobyć skórkę Milesa Moralesa Spider-Mana w Fortnite, znajdziesz w tym przewodniku.

Data premiery

Tak wcześnie jak 17 maja 2023 r, skórka Milesa Moralesa Spider-Mana może pojawić się w sklepie z przedmiotami Fortnite. Jednak niezawodni przecieki Fortnite uważają, że Miles Morales nie pojawi się w sklepie z przedmiotami, dopóki co najmniej 8 czerwca 2023 r.

Niezawodne źródło Fortnite, @iFireMonkey, udostępnia tweet osadzony poniżej:

Spider-Man x Fortnite:

  • Data premiery między 18 maja a 8 czerwca
  • Obejmuje zadania z darmowymi nagrodami
  • Miles Morales jako skórka sklepu z przedmiotami
  • Nowe strzelanki sieciowe
  • Spider-Gwen powraca jako NPC na mapę

Zestaw „Ołówek”:- Uwolnienie… pic.twitter.com/99OU4iqb21
— iFireMonkey (@iFireMonkey) 12 maja 2023 r

Cena

Skórka Milesa Moralesa Spider-Mana w Fortnite będzie kosztować co najmniej 1500 V-dolców i możesz wydać więcej, aby otrzymać pakiet dodatkowych gadżetów Spider-Mana.

Strój Spider-Mana (No Way Home) i Fortnite Spider-Man Zero zadebiutowały w Rozdziale 3, więc nie jest to pierwsza skórka Spider-Mana, która pojawia się w sklepie z przedmiotami Fortnite. Każda z tych iteracji Spider-Mana kosztuje 1500 V-dolców, więc możemy założyć, że Miles Morales będzie wyceniony podobnie.

Jak zdobyć skórkę

Omówiono tam podstawy zdobywania skórki Milesa Moralesa Spider-Mana w Fortnite. Najnowszy Spider-Man (Earth 16010) to kolejny dodatek do powiększającej się kolekcji strojów Spider-Mana w Fortnite. Od 17 maja 2023 r. używaj mitycznych strzelanek internetowych Fortnite, by kręcić się po wyspie jako Miles Morales.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zagrać w Spider-Mana w wersji Milesa Moralesa w Fortnite, to kupić skórkę w sklepie z przedmiotami, dopóki jest jeszcze dostępna. Od pewnego czasu Spider-Man pojawia się w Fortnite w wielu formach, ale niestety nie wszystkie z nich są nadal dostępne.

Fortnite x Spider-Verse Wycieki i plotki

Rozdział 3 crossovera Spider-Mana w Fortnite przedstawił Petera Parkera jako grywalną postać w grze. Gracze otrzymali również punkt zainteresowania Daily Bugle (POI), mitycznych strzelców sieciowych oraz skórkę Petera Parkera.

Bez wątpienia popularność tego crossovera przygotowała grunt pod długo oczekiwane włączenie Milesa Moralesa i Spider-Mana 2099 do metaverse Fortnite. Epic Games zaprezentowało zwiastun z pytaniem: „Gdzie jest Miles?” w oczekiwaniu na następną grę Spider-Verse.

Emblemat pająka powiązany ze Spider-Manem 2099 przez Miguela O’Hara jest wyraźnie widoczny w zwiastunie. Biorąc pod uwagę historię pracy Fortnite z postaciami Marvela, sensowne jest założenie, że Miles Morales i Spider-Man 2099 będą mieli skórki w grze.

Według plotek w społeczności Fortnite, szalenie popularne Mythic Web Shooters powrócą wraz z crossoverem Spider-Verse. Podczas pierwszego crossovera Spider-Mana te sieciowe strzelanki były kluczowym elementem, który pozwalał graczom huśtać się i poruszać po wyspie jak ich ukochany superbohater z pajęczyną.

Źródło: https://leedaily.com/2023/05/19/fortnite-miles-morales-spider-man-skin-release-date/.