Wyjaśniono, że Fortnite nie stworzył manifestu dla hosta


Nie wiem, jak naprawić „Natrafiliśmy na blokadę. Nie udało się utworzyć manifestu dla hosta” w Fortnite? Zdecydowanie nie jesteś jedyną osobą z tym irytującym problemem! Jako gra online, która jest stale aktualizowana, Fortnite od czasu do czasu napotyka nieprzewidziane problemy. To po prostu niesamowicie wielka gra z tysiącami ruchomych części, a jeśli tylko jedna część nie działa poprawnie, pojawią się błędy. W tym przewodniku wyjaśniamy Fortnite „Uderzamy w blokadę. Failed to Build Manifest for Host” i zaproponuj kilka możliwych rozwiązań, jak to naprawić.

Zrzut ekranu Fortnite przez u/DHyperOnYT

Nie udało się zbudować manifestu dla hosta Fortnite

Na początek wyjaśnijmy jedną rzecz, błąd, o którym mowa, najprawdopodobniej nie ma z tobą nic wspólnego. Twoja gra prawdopodobnie działa dobrze, podobnie jak Twój internet. Jednak na wszelki wypadek upewnij się, że Twoje połączenie internetowe działa bez problemów. Najlepszym sposobem na to jest testowanie innych gier online i sprawdzanie, czy działają poprawnie, czy nie. Również, upewnij się, że twój klient Fortnite jest aktualny. Zainstaluj najnowsze aktualizacje gry, w przeciwnym razie gra nie będzie mogła połączyć się z serwerami, ponieważ będzie miała niedopasowaną wersję. W razie potrzeby zrób nową instalację gry. Często niektóre starsze pliki mogą powodować konflikty z bieżącą wersją.

Jednak większość z wymienionych powyżej rzeczy to tylko środki ostrożności. Jak już powiedzieliśmy, ten problem nie ma z tobą prawie nic wspólnego. Jest to raczej problem związany z serwerem. Dlatego musimy poczekać, aż deweloperzy Epic Games to naprawią. Na szczęście są świadomi problemu „Failed to Build Manifest” i potwierdzili, że pracują nad jego rozwiązaniem za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze o statusie Fortnite. Dlatego najlepszą rzeczą, jaką możesz teraz zrobić, to po prostu poczekać, aż naprawią błąd Fortnite „Nie udało się zbudować manifestu dla hosta”. Zaktualizujemy artykuł, gdy tylko pojawi się więcej informacji.

Promowane filmy

Źródło : https://www.gosunoob.com/fortnite-battle-royale/failed-to-build-manifest-for-host/