Wyjaśniono harmonogram sezonu Fortnite OG

Epic Games ujawnia spektakularne wydarzenie w Fortnite OG

Epic Games dokonało mistrzowskiego posunięcia, organizując spektakularne wydarzenie w Fortnite, zabierając nas w przygodę przez sezony Rozdziału 1 od 3 listopada do 2 grudnia. W tym sezonie OG będziemy ponownie przeżywać sezony 5, 6, 7, 8, 9 i sezon X z rozdziału 1. Każdy sezon będzie trwał 1 tydzień, a lokalizacje, broń i pojazdy w grze będą się zmieniać co tydzień. Warto więc sprawdzić harmonogram sezonów OG Fortnite, aby dowiedzieć się, kiedy sezony 7 i 9 zostaną wydane w Fortnite.

Harmonogram sezonu Fortnite OG i data premiery każdego sezonu

Fortnite OG Sezon 5: 3 listopada / 9 listopada
Fortnite OG Sezon 6: 9 listopada / 16 listopada
Sezon 7 i 8 Fortnite OG: 16 listopada / 23 listopada
Fortnite OG, sezon 9 i X: 23 listopada / 2 grudnia

Fortnite OG, sezon 5

Fortnite Sezon 5 OG trwał od 3 do 9 listopada. W składach dostępne były przedmioty użytkowe, takie jak chwytak, bomba boogie i pułapka zadająca obrażenia. Oprócz tego na pole wróciły Shopping Cart i All Terrain Kart. Chociaż sezon się zmienił, wiele z tych przedmiotów i pojazdów jest nadal w grze.Jeśli chodzi o broń, w magazynach można znaleźć karabin szturmowy (nowy, starszy), strzelbę pompową i karabin myśliwski.

Fortnite OG, sezon 6

W sezonie 6 Kevin The Cube powraca do Loot Lake. Dodatkowo do magazynu dodano strzelbę dwulufową, Clinger i Six Shooter. Przedmioty użytkowe obejmują Pułapkę Chłodzącą i Port-a-Fortress. Jeśli chodzi o pojazdy, na Quadcrasher i Driftboards czekają na Ciebie niesamowite akrobacje i próby strzelania akrobatycznego.

Kiedy sezony 7 i 8 zostaną wydane w Fortnite OG?

Sezony 7 i 8 Fortnite OG odbędą się w dniach 16–23 listopada. Poza tym będzie to dla mnie najlepszy tydzień OG. W sezonach 7 i 8 powracają Śnieżna Strefa i Mroźne Loty. Oznacza to, że możemy teraz używać X-4 Stormwing. W niektórych obszarach mapy pojazd Pirate Cannon można znaleźć także w obozach piratów. Jeśli chodzi o naszą broń, mamy minigun, poczwórną wyrzutnię i jedną z podstawowych broni piratów, pistolet Flint-Knock.

Kiedy sezony 9 i X zostaną wydane w Fortnite OG?

Sezony 9 i X w Fortnite będą trwały od 23 listopada do 2 grudnia. W tym tygodniu na mapę spadnie mały meteoryt, po którym zostaną dodane fantastyczne przedmioty. W magazynie będą znajdować się szalone przedmioty, takie jak Atak Powietrzny, Junk Rift, Ciężki Karabin Snajperski i Granatnik Zbliżeniowy.

Będziesz także mógł korzystać z plecaka odrzutowego i Storm Flip. I na koniec… proszę o werble… Pojazd Baller powróci, a my będziemy się bawić jak wściekłe chomiki.

Źródło: thenerdstash.com