Wyjaśnienie lokalizacji Fortnite The Driftwood i The Flairship


Driftwood oraz Flair to nazwy dwóch latających – jakby latających – statków w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4.

Na obu statkach możesz ukończyć różne cotygodniowe wyzwania Fortnite, więc dobrze jest wiedzieć, gdzie Lokalizacje Driftwood i The Flairship są.

Ukończenie cotygodniowego wyzwania w Fortnite nagrodzi cię 20 000 PD, które pomogą ci odblokować nowe skórki z przepustki bojowej.

Na tej stronie:

Zwiastun kinowy Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Lokalizacje Driftwood i Flairship w skrócie w Fortnite

Poniżej znajdują się lokalizacje Driftwood i The Flairship na mapie Fortnite – Flairship znajduje się po zachodniej stronie oraz Wschodnia Driftwood:

Gdzie znaleźć Flairship i The Driftwood w Fortnite.

Poniżej bardziej szczegółowo opisujemy lokalizacje obu statków, w tym sposób uzyskania dostępu do obu statków.


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 jest już dostępny, a wraz z nim nowy Battle Pass! W tym sezonie wprowadzono broń EvoChrome, sloty Chrome Splash i możliwość przechodzenia przez ściany. Pojawiły się również nowe lokalizacje skarbców i zmiany map. Paradise Quests to wyzwania fabularne tego sezonu, w tym niszczenie elementów Chrome w celu zbierania anomalii w Chrome. Koniecznie sprawdź też nadchodzącą skórkę The Herald! Tymczasem dowiedz się, jak szybko zdobywać PD, zdobywać Parasol Zwycięstwa i Korony Zwycięstwa.


Wyjaśnienie lokalizacji w Driftwood w Fortnite

Driftwood to statek piracki unoszący się nad Lustrous Lagoon w Fortnite, a najłatwiejszym sposobem na dotarcie do niego jest lądowanie na pokładzie statku na początku meczu.

Driftwood może być jednak popularnym miejscem lądowania, więc jeśli chcesz zwiedzić statek, ale uniknąć wrogich graczy, możesz użyć jednego z czterech wznoszących się na statku.Gdzie znaleźć Ascenderów prowadzących do Driftwood.

Opuszczenie statku jest znacznie prostsze, ponieważ możesz po prostu wskoczyć do laguny poniżej. (Lądowanie na twardym gruncie nie jest zalecane.)

Odwiedzenie Driftwood pozwoli ci ukończyć dwa wyzwania w sezonie 4:

  • Emotka w ubezpieczeniach The Flairship, The Driftwood i No Sweat
  • Otwórz skrzynie lub skrzynki z amunicją w Driftwood (3)

Oba wyzwania nagrodzą cię 20 000 PD za przepustkę bojową w tym sezonie. Możesz również znaleźć sejf w The Driftwood, który warto otworzyć, jeśli masz dwa zapasowe klucze do sejfu.

Fortnite Objaśnienie lokalizacji Flairship

Flairship to ostatni działający sterowiec IO na mapie Fortnite i można go znaleźć nad Jaskinią Rave – niedaleko od przerażającej głowy pandy wielkiej. Podobnie jak w Driftwood, najłatwiejszym sposobem na dotarcie do Flairship jest wylądowanie na nim lub w jego pobliżu na początku meczu.

Istnieje jednak wiele innych sposobów na dotarcie do Flairship, takich jak wspinanie się po zboczu pobliskiej góry, aż dotrzesz do platformy, która pozwoli ci wejść na statek. Możesz także użyć wyciągarki zwisającej ze sterowca!

W chwili pisania tego tekstu istnieją dwa wyzwania, które możesz wykonać w tym sezonie w The Flairship:

  • Emotka w ubezpieczeniach The Flairship, The Driftwood i No Sweat
  • Emotka na 5 sekund w trybie Flairship

Każde wyzwanie nagrodzi cię 20 000 XP, co pomoże ci odblokować więcej nagród za przepustkę bitewną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 3, sezon 4, zajrzyj na nasze strony dotyczące zmian map, kolekcji postaci, sposobu wykonywania kopnięć, lokalizacji skrzyń i broni EvoChrome.

Źródło : https://igamesnews.com/guides/fortnite-the-driftwood-and-the-flairship-locations-explained/