Wygląda na to, że w Destiny 2 pojawią się skórki w stylu Fortnite


Wygląda na to, że w Destiny 2 pojawią się skórki w stylu Fortnite.

Jak opublikował na Twitterze administrator danych Destiny Ginsor, znaleziono obraz przedstawiający klasyczne skórki Fornite w Destiny 2. Obraz wydaje się być materiałem marketingowym, który został wcześniej odkryty.

Skórki obejmują skórkę Czarnego Rycerza dla klasy Tytana, skórkę Drift dla Czarnoksiężnika i skórkę Omega dla Łowcy. Każda z tych skórek jest wzorowana na kultowych skórkach Fortnite z wczesnych sezonów gry.

Destiny 2: The Witch Queen – Sezon Nawiedzonego Zwiastun

Nie udostępniono żadnych informacji o tym, jak zdobyć skórki, jednak jest prawdopodobne, że crossover pójdzie w obie strony, a niektórzy danaminerzy Fortnite sugerują, że skórki Destiny mogą pojawić się w grze.

Destiny 2 przygotowuje się do uruchomienia kolejnego sezonu zawartości, sezonu 18.

Zauważyć: Aby wyświetlić ten osad, zezwól na korzystanie z funkcjonalnych plików cookie w preferencjach plików cookie.

Bungie ujawni przyszłe plany dotyczące Destiny 2 podczas prezentacji produktów pod koniec sierpnia.

„Bądź świadkiem tego, co będzie dalej”, drażnił się filmem podkreślającym kluczowe momenty sagi „Światło i ciemność”, który można zobaczyć poniżej.

Prezentacja Destiny 2 odbędzie się 23 sierpnia, prawie dokładnie rok od dnia, w którym studio zorganizowało podobne wydarzenie.

Kolejnym rozszerzeniem gry będzie Lightfall. Po nim nastąpi kolejny niezapowiedziany rozdział, o którym Bungie powiedział, że w pełni zakończy swoją pierwszą sagę Destiny.

Producent PlayStation Sony Interactive Entertainment ogłosił na początku tego miesiąca, że ​​sfinalizował przejęcie Bungie za 3,6 miliarda dolarów.

Wygląda na to, że w Destiny 2 pojawią się skórki w stylu Fortnite

Oprócz trwających prac nad Destiny 2, Bungie ogłosiło plany wprowadzenia na rynek co najmniej jednego nowego adresu IP przed 2025 r.

Studio podobno pracuje nad nową grą Destiny na urządzenia mobilne we współpracy z chińskim gigantem technologicznym i gamingowym NetEase, który zainwestował 100 milionów dolarów, aby zostać udziałowcem mniejszościowym w studio Bellevue w Waszyngtonie w 2018 roku.Źródło : https://www.videogameschronicle.com/news/fortnite-themed-skins-are-seemingly-coming-to-destiny-2/