Wydarzenie Rocket Racing: Ukończ zadania Metalliki, aby odblokować darmowe elementy kosmetyczne Fortnite

Zadania Metalliki w wyścigach rakietowych

Metallica stała się marionetkowymi mistrzami festiwalu Fortnite i Battle Royale, ale ich horyzonty obejmują teraz Rocket Racing. Ten intensywny tryb gry, w którym gracze muszą nacisnąć pedał gazu, aby wygrać intensywne wyścigi, zawiera teraz kilka zadań Metalliki, dzięki którym gracze mogą odblokować darmowe elementy kosmetyczne do wykorzystania w trybach gry Fortnite, a także nowy samochód i scenerię do wyświetlania w trybie Battle Royale i wyścigi rakietowe.

Zadania Metalliki w wyścigach rakietowych

Krok 1: Witamy w domu

Gracze będą musieli wykonać kilka celów na torze Thrash Mountain, aby zdobyć ekscytujące nagrody. Obejmuje to ukończenie wyścigów, pokonywanie pełnego dystansu przy użyciu turbo, korzystanie z dopalaczy i wykonywanie driftów. Gracze będą mogli zdobyć do 5000 XP za każdy ukończony cel.

Krok 2: Gdziekolwiek mogę wędrować

Ten etap oferuje nowy zestaw celów do wykonania, takich jak kilkakrotne włączenie turbo, przeskoczenie określonej odległości, wykorzystanie pełnego procentu Underthrust i przelot na określoną odległość. Za każde ukończone zadanie gracze będą mogli zdobyć do 5000 PD.

Krok 3: Cienie podążają

Począwszy od poniedziałku 17 stycznia o 9:00 czasu wschodniego, nowe zadania będą dostępne w trybie Speed ​​​​Run. Gracze będą musieli ukończyć wyścigi, przelecieć określony dystans, wykonać drifty, aktywować turbo i dotknąć padów doładowujących. Za każdy ukończony cel gracze będą mogli zdobyć aż do 5000 XP.

Krok 4: Nic innego się nie liczy

Wyzwania te będą dostępne od piątku 21-go od godziny 9:00 czasu wschodniego i będą skupiać się na trybie wyścigów rankingowych. Gracze będą musieli wykonywać triki, uderzać w przyciski doładowania, aktywować przeciąg, przelecieć określoną odległość i uzyskać premię początkową w wysokości 50% lub więcej. Nagrodą za każde ukończone wyzwanie jest 5000 XP.

Nagrody

Wykonując określoną liczbę zadań, gracze będą mogli zdobyć określone nagrody, takie jak naklejki. Nagrody te można zdobyć, wykonując różne wyzwania i nie wymagają określonej kolejności. W sumie jest 20 zadań i gracze będą musieli ukończyć je wszystkie, aby otrzymać ostateczną nagrodę.

Źródło: www.bing.com