Wydarzenie „Rise of Midas” wstrząsa Fortnite w najnowszej aktualizacji V29.01

Fortnite, słynna gra wideo, oferuje aktualizację do wersji 29.01, w której przerażający Midas bierze udział w nowej, ekscytującej przygodzie. Gracze są zaproszeni do wzięcia udziału w wydarzeniu „Narodziny Midasa”, w którym pomogą Midasowi uciec z Zaświatów poprzez serię zadań i odblokują ekskluzywne nagrody w grze. Historia toczy się w pięciu fazach, oferując na każdym etapie nowe wyzwania i nagrody, aż do jego zakończenie w dniu 2 kwietnia.

Porywające wydarzenie

Oprócz zadań Fortnite Rise of Midas powraca tryb Floor is Lava; jednak tym razem jest nasycony złotym dotykiem Midasa. Gracze muszą poruszać się po niebezpiecznym terenie, walcząc ze złotą lawą i wykonując powiązane zadania, aby zdobyć dodatkowe nagrody. Przedmioty kosmetyczne z motywem Midasa, takie jak stroje, plecaki, kilofy i okrycia, będzie można kupić w sklepie w grze.

Intensywna konkurencja

Gracze mogą także sprawdzić swoje umiejętności w Rise of Midas Cup, konkurencyjnym wydarzeniu dla jednego gracza, w którym uczestnicy gromadzą punkty, osiągając wysokie rankingi i eliminacje. Najlepsi gracze w każdym regionie mogą zdobyć ekskluzywne nagrody, w tym strój Ascendent Midas i plecak Złotej Peleryny Króla. Aktualizacja wprowadza nowe mityczne moce, takie jak Łańcuchy Hadesa i Bąbelkowa Tarcza Jr., a także kilka poprawek błędów zapewniających płynniejszą rozgrywkę.

Źródło: www.bing.com