Wydarzenie Fortnite TMNT: Harmonogram zadań i nagrody Cowabunga

Wydarzenie Fortnite TMNT Cowabunga

Wojownicze Żółwie Ninja powracają do Fortnite z wydarzeniem TMNT Cowabunga! To ekscytujące wydarzenie przyniesie nową broń, zadania i nagrody dla wszystkich graczy Fortnite. W naszym przewodniku znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące przyłączenia się do zabawy, w tym listę zadań z wydarzenia Fortnite TMNT Cowabunga oraz czekające na Ciebie nagrody. Zanurzmy się i odkryjmy świat bohaterów w półskorupie!

Skórki Fortnite TMNT w sklepie

Jeśli chcesz zdobyć skórki TMNT, nie szukaj dalej niż w sklepie. W sklepie znajdziesz skórki dla każdego brata – Leonarda, Donatello, Michelangelo i Raphaela, a także April O’Neil i (Master) Splinter. Do każdej z sześciu skórek dołączona jest odpowiednia skórka Lego Fortnite. Dodatkowo dostępny jest pakiet zawierający wszystkie cztery żółwie, plecak i ich kilofy, które można kupić za 6400 v-dolców, a obecnie w promocji za 3400. Dla tych, którzy wolą zakupy indywidualne, każdą skórkę można kupić w zestawie z kilofem za 1600 v-dolców (lub 1500 za Splintera i April). Jeśli chodzi o skórkę Shredder, można ją znaleźć na ścieżce nagród premium Cowabunga.

Ścieżka nagród z wydarzenia Fortnite Cowabunga i nagrody premium

Podczas wydarzenia Cowabunga gracze mogą zdobywać szlam, wykonując zadania. Ten śluz można następnie wymienić na nagrody, takie jak emotki z motywem ninja, okłady i szybowiec Turtle Blimp. Wydając 1000 v-dolców, gracze mogą ulepszyć ścieżkę nagród Premium, odblokowując wszystkie zwykłe nagrody wraz z drugim zestawem obejmującym plecak i kilofy. Dodatkowo gracze natychmiast odblokują skórkę Shredder i styl Lego.

Zadanie w Fortnite Splinter: Harmonogram zadań Wojna o muł

Harmonogram zadań Wojny Ooze jest już dostępny! Aby odblokować nagrody, gracze mogą ukończyć zadania dla Splintera. Do 27 lutego 2024 r. dostępnych będzie w sumie sześć faz. Oto zestawienie każdej fazy:

Faza 1: Stick to the Shadows jest już dostępna.

Faza 2: Przygotuj się! wchodzi na żywo w lutym 12:00 do 9:00 czasu wschodniego.

Faza 3: Cowabunga Clash rusza w lutym. 15.

Faza 4: Give 'Em Shell zostanie udostępniona w lutym. 18.

Faza 5: Showdown Shred rusza w lutym. 21.

Faza 6: Shellebrate zostaje udostępniony w lutym. 24.

Broń Żółwi Ninja

Dostępne są nie tylko skórki TMNT, ale pojawia się także kultowa broń Żółwi. Ta rzeczywista broń, a nie tylko kilofy, obejmuje katany Leonarda, Sai Raphaela, Nunchaku Michała Anioła i laskę Donatello. Broń tę można znaleźć w skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia i automatach. Każda broń zapewnia unikalne zdolności, takie jak atak, atak powietrzny, atak doskokowy i podwójny skok, z możliwością ładowania ładunków po 10 sekundach.

Źródło: www.polygon.com