Fortnite X LEGO – nadchodzące wydarzenie. Wyciekło wydarzenie Fortnite Lego.

Fortnite X LEGO – nadchodzące wydarzenie

Wygląda na to, że Fortnite może współpracować z prawie każdym, a współpraca z Fortnite LEGO wyciekła przed jej rzekomą premierą. Fortnite organizował wydarzenia współpracy z IP od Marvela przez Gwiezdne Wojny po anime, takie jak Dragon Ball Z i My Hero Academia. Wydaje się, że jednym z nadchodzących wydarzeń będzie współpraca Fortnite LEGO. Jako jedna z największych marek zabawek na świecie, mieszanie LEGO z Fortnite ma sens.

Wyciekło wydarzenie Fortnite Lego

Według kilku źródeł społecznościowych, Fortnite pracuje obecnie nad nadchodzącą współpracą z LEGO. Raporty od zaufanego przecieku Shiina BR powiedzieć, że ten crossover postępuje pozytywnie. Według ShiinaBR przybliżona oczekiwana data premiery to rozdział 4 sezonu 4 Fortnite, ostatni sezon rozdziału 4 2023. Ta data jest przybliżeniem dokonanym przez ShiinaBR, sądząc po tym, co jest obecnie dostępne na serwerach testowych Fortnite.

Większość wydarzeń obejmuje przedmioty i mechanikę w trybie Battle Royale, których tematem jest współpraca. Na przykład wydarzenia z Gwiezdnych Wojen przynoszą miecze świetlne, podczas gdy My Hero Academia przyniosła mityczny przedmiot Deku Smash ze zrzutów All Might. Współpraca Fortnite X LEGO wciąż się rozwija, ponieważ Epic Games testuje teraz wewnętrznie nową wersję o nazwie „Dev-JunoStable” (Juno = LEGO).

Według ShiinaBR przewidywana data wydania kolaboracji to Rozdział 4 – Sezon 4, w oparciu o wersję serwerów testowych.

Co możemy się spodziewać?

Wydarzenie LEGO może wyglądać jak demontaż budynków, samochodów i innych elementów, aby naśladować kultowe klocki. Niezależnie od kierunku, w jakim pójdzie Epic Games, premiera nastąpi w ostatnim kwartale 2023 roku. Każdy kwartał roku w Fortnite jest podzielony na sezon, a każdy rok jest pełnym rozdziałem. W przypadku rozdziału 4 sezonu 2 w tej chwili jest jeszcze kilka miesięcy, zanim to wydarzenie się pojawi.

Pewne jest, że Epic Games podejmie współpracę, dzięki czemu przez kilka tygodni stanie się centrum rozgrywki Battle Royale. Biorąc pod uwagę elastyczność LEGO, trudno jest dokładnie określić, co Epic Games będzie chciało zrobić. Wszyscy entuzjaści LEGO podekscytowani tym pomysłem mogą spodziewać się go w ostatnich miesiącach 2023 roku.

To wszystko, co wiemy o nadchodzącym wydarzeniu LEGO Fortnite.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=644b75fd0efe4689abacf18aadb1f67f&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Ffortnite-lego-event-leaked-for-season-4%2F&c=11351645758192473682&mkt=fr-fr.