Wydarzenie Fortnite Fracture: Data i godzina oglądania


Fortnite jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier usługowych na żywo dzięki napływowi treści, które deweloper Epic Games wciąż wprowadza. Tylko w tym sezonie gracze widzieli kilka kolaboracji i groźny Chrome przejmujący kontrolę nad wyspą.

Teraz firma Epic ogłosiła, że ​​wydarzenie Fracture odbędzie się wkrótce i zakończy rozdział trzeci na dobre.

Wydarzenie Fracture będzie finałem rozdziału trzeciego, co prawdopodobnie oznacza, że ​​będzie to największe wydarzenie, jakie gracze widzieli od tego czasu w zeszłym roku. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, kiedy i gdzie oglądać Fortnite Złamanie w grudniu tego roku.

Kiedy jest Fortnite Złamanie?

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Ogłoszone podczas ostatniego dnia FNCS Invitational 2022, Fortnite będzie gospodarzem wydarzenia na żywo 3 grudnia o godzinie 15:00 CT. Wydarzenie rozpocznie się w tę sobotę w środku dnia, wybierając dzień, w którym gracze mogą być zwolnieni ze szkoły lub pracy.

Wcześnie przed wydarzeniem gracze mogą prawdopodobnie spodziewać się, że dobieranie graczy zostanie wyłączone, a jeśli pojawi się poczekalnia wydarzenia, gracze będą mogli do niej dołączyć i eksplorować ją w oczekiwaniu.

Fani nie wiedzą, czego się spodziewać po tym wydarzeniu, które ma zakończyć sezon, ale pokaże ostatnią z obecnej wyspy, jaką znamy. Było wiele niezapomnianych miejsc, takich jak Rave Cave i Daily Bugle, z których każda miała swoją kolej, by zniknąć z powodu nowych zagrożeń na wyspie. Dzięki wydarzeniu na żywo Fracture prawdopodobnie będziemy mogli pożegnać się z tymi fragmentami mapy.

Ostatni pozostały członek Siódemki, Paradigm, prawdopodobnie powróci na wyspę z wszelką pomocą, jaką udało jej się zebrać w jej rodzinnym świecie.

Mimo to spodziewaj się, że spocznie na barkach Looperów, aby na dobre wypędzić Chrome z wyspy. To, czy jest to wykonalne, okaże się, co prawdopodobnie doprowadzi do „Pęknięcia” wyspy, gdy spróbuje ona pozbyć się Chrome.

A wyciekło z powrotem bling wydaje się pokazywać, że Punkt Zero jest otoczony przez Chrome i wydaje się być powiązany z wydarzeniem. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, prawdopodobne jest, że to wydarzenie będzie miało miejsce w ostatnim momencie, w którym można ocalić wyspę, a Punkt Zero prawdopodobnie będzie walczył z Chrome, któremu pozwoliliśmy się zbytnio zbliżyć. Możemy nawet zobaczyć, jak Paradigm zmierzy się z The Herald i wszystkimi innymi jej przyjaciółmi z Chromed.

Chociaż to spekulacje, dowiemy się więcej, gdy wydarzenie zbliża się za dwa tygodnie. To wszystko, co musisz wiedzieć o dniu i godzinie oglądania Fortnite Złamanie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63742807a607477fb2cfb297c9303d57&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Ffortnite-fracture-event-date-and-time-to-watch&c=2048403411703756760&mkt=fr-fr