Nowe wydarzenie Fortnite może zakończyć Rozdział 4 – przecieki i spekulacje

Nowe wydarzenie Fortnite może zakończyć Rozdział 4

Epic Games wie, jak urządzić imprezę dla graczy na PS5, Xbox i PC. Tam, gdzie znajdują się jedne z najlepszych gier Battle Royale, przecieki przed datą premiery Fortnite Rozdział 4 Sezon 3 wskazują na nadejście nowego wydarzenia Fortnite, które może wstrząsnąć cyklem aktualizacji gry.

Wybitny przeciek Fortnite „Shiina” twierdzi, że nadchodzące wydarzenie nie będzie tylko początkiem nowego sezonu, ale końcem rozdziału 4 Fortnite, jaki znamy. „Wydarzenie na żywo „Durian” nie wydaje się być wydarzeniem tego sezonu, ale raczej ostatnim wydarzeniem w rozdziale 4, ponieważ odliczanie do wydarzenia ma się rozpocząć 21 listopada”, twierdzi informator na Media społecznościowe.

Ponadto Shiina spekuluje, że „nadal nie wiadomo, czy w tym sezonie odbędzie się jakieś wydarzenie” i „jest to zgodne z moim założeniem, że od teraz będziemy otrzymywać roczne rozdziały zamiast bardzo długich”.

Wydarzenia Fortnite

Wydarzenia Fortnite są powszechnie znane z tego, że dostarczają graczom naprawdę dzikich scenariuszy, łącząc popkulturę i fantastyczną historię Fortnite firmy Epic Games w unikalny sposób. W poprzednich wydarzeniach złoczyńca X-Men, Galactus, najechał wyspę, podczas gdy inni dosłownie przewrócili wyspę do góry nogami lub wypaczyli ją w czasie i przestrzeni.

Co możemy się spodziewać?

Wraz z zakończeniem sezonu 2 rozdziału 4 Fortnite na 9 czerwca, możemy spodziewać się zapowiedzi ewentualnego wydarzenia na koniec sezonu w nadchodzących tygodniach. Zazwyczaj te wydarzenia dokuczają temu, czego można się spodziewać tematycznie w przyszłości, często pozostawiając wskazówki, jakie kosmetyki można zobaczyć w nadchodzącej przepustce bojowej Fortnite.

Warto zauważyć, że dla wszystkich fanów Marvela data premiery Spider-Man Into the Spider-Verse 2 zbliża się wielkimi krokami. Shiina też rzekomo że crossover Fortnite Spider-Verse jest reklamowany w popularnej grze Battle Royale, więc możliwe jest, że wielostronne elementy filmu mogą odegrać rolę w nadchodzącym wydarzeniu Fortnite. Chociaż drażnienie Spider-Verse w tym możliwym wydarzeniu byłoby doskonałe, na razie podejdziemy do tego z przymrużeniem oka.

Nadal mamy nadzieję, że długo oczekiwany tryb pierwszoosobowy Fortnite również wkrótce się pojawi. W międzyczasie gracze mogą wreszcie zdobywać PD w doświadczeniach Fortnite, co oznacza, że ​​korzystanie z najlepszych kodów trybu kreatywnego Fortnite właśnie stało się bardziej atrakcyjne.

Źródło: The Loadout.