Wydarzenie Fortnite Cowabunga: nowa broń, skórki i zadania dla Wojowniczych Żółwi Ninja

Ścieżki Fortnite i Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) ponownie się krzyżują, tym razem w ramach ważnego wydarzenia w grze, które będzie trwało do końca Rozdziału 5 Sezonu 1. Wydarzenie Fortnite Cowabunga skupia zarówno zaprzysięgłego wroga Żółwi, jak i ich… mentor gry w postaci nowych skórek do kupienia, mnóstwo zadań w grze, które mogą odblokować zarówno płatne, jak i darmowe kosmetyki, a także łupy TMNT, które wyposażą cię w kultową broń Żółwi, bohater w półskorupie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Fortnite Cowabunga.

Data rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia Fortnite TMNT

Wydarzenie Cowabunga w Fortnite jest już dostępne i potrwa kilka tygodni, aż ostatecznie zakończy się 27 lutego o 6:00 czasu pacyficznego / 9:00 czasu wschodniego.

Przełęcz Cowabunga

Podobnie jak wcześniejsze miniprzepustki Star Wars i Jujutsu Kaisen, przełęcz Cowabunga działa jako dodatkowa miniprzepustka bojowa, która zostanie udostępniona pod koniec sezonu, w tym przypadku dzisiaj. Wygląda na to, że Epic planuje w przyszłości uruchamiać tego typu wydarzenia niemal sezonowo. Karnet TMNT obejmuje kilka pozycji w kategoriach bezpłatnych i płatnych.

W kategorii darmowej możesz odblokować kilka przedmiotów, takich jak plecak Pizza TMNT, bas Kuro Kabuto, szybowiec Turtle Blimp i wiele innych. Zakup płatnej kategorii odblokuje kilka innych przedmiotów, w tym natychmiastowy dostęp do skórki Shredder. Ukończenie kategorii płatnej odblokowuje także skórkę Super Shredder. Obie skórki zawierają warianty Lego.

W sklepie z przedmiotami znajduje się także Splinter (również w swoim własnym stylu Lego), mentor Żółwi i przybrany ojciec, podczas gdy April O’Neil i same Żółwie powracają do sklepu po debiucie na początku tego sezonu.

Zadania Cowabungi

Wydarzenie Cowabunga opiera się na wielu misjach lub zadaniach w grze. Wypełniając każdy z nich, otrzymasz Ooze, a w miarę zdobywania coraz większej ilości Ooze, odblokujesz przedmioty mini-przepustki. Zdobywszy wystarczającą ilość Szlamu w każdej z sześciu faz wyzwania wydarzenia, w końcu odblokujesz także dodatkowy przedmiot wydarzenia, plecak Kranga – fani zapamiętają Kranga jako pamiętny gadający mózg z kreskówki.

Broń TMNT

Szlam i pizza są ściśle powiązane z Żółwiami Ninja, ale także z ich kultową bronią. Podczas wydarzenia Cowabunga ulubiona broń biała wszystkich czterech bohaterów będzie dostępna jako łup w Battle Royale i Zero Build. To zawiera :

  • Katany Leonarda
  • Sai Rafaela
  • Personel Donatello
  • Nunczako Michała Anioła

Bronie mają różne statystyki, ale wszystkie zawierają ten sam zestaw umiejętności: atak, atak powietrzny, atak z biegu i podwójny skok. Podobnie jak miecze świetlne z Gwiezdnych Wojen, wydają się być bronią zmieniającą meta w czasie ich dostępności. Broń tę można znaleźć w skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia i automatach.

Driftboardy są również odblokowane i teraz przebudowane w stylu TMNT, a przedmiot leczący Pizza Party również powrócił. W końcu czymże byłoby wydarzenie Żółwi Ninja bez pizzy?

Źródło: www.bing.com