Wydarzenie Fortnite: Big Bang obiecuje nowe gry LEGO, wyścigi i muzykę

Fortnite przedstawia wydarzenie Wielki Wybuch: nowy zwrot w grze

Fortnite niedawno uruchomiło wydarzenie The Big Bang, niesamowitą przygodę obejmującą występ Eminema, nowe zestawy LEGO, wyścigi w stylu Rocket League i gry muzyczne przypominające Guitar Hero i Rock Band.

Niesamowita przygoda wymiarowa

Wydarzenie rozpoczyna się od uderzenia meteorytu w mapę, powodując kolizję z Punktem Zero. Otwiera to szczelinę w czasoprzestrzeni, która prowadzi przez kilka różnych rzeczywistości lub wymiarów.

Wkraczasz do świata LEGO Fortnite, w którym ty i twój zespół stajecie się postaciami LEGO i podróżujecie po świecie na lotniach. Odkryj budowanie postaci LEGO, potwornego smoka atakującego zamek, tętniące życiem miasto i wiele więcej. Wszystko jest wykonane z LEGO, a teren jest wspaniały. Efekty śledzenia promieni tworzą hipnotyzujący blask, który sprawia, że ​​chcemy zostać dłużej.

To była właściwie tylko zapowiedź nadchodzącej gry survivalowej LEGO Fortnite, która pojawi się 7 grudnia i chociaż w tym momencie niewiele o niej wiemy, ta zapowiedź nas bardzo podekscytowała.

Odkrywanie nowych światów i gier

Oprócz niesamowitych wrażeń z klocków LEGO gracze biorą także udział w wyścigu samochodowym, w którym samochody przypominające te z Rocket League pędzą po torze, który wydaje się znajdować na mapie Fortnite. W różnych punktach otrzymasz wskazówki, jak częściowo kontrolować pojazd i uzyskać wgląd w mechanikę rozgrywki. Drift, doładowanie, silniki odrzutowe, unikanie powietrza i turbo są dostępne i choć kontrola jest ograniczona, wrażenia są fajne.

Ta nowa gra nazywa się Rocket Racing i została opracowana przez Psyonix, studio stojące za Rocket League. Zadebiutuje 8 grudnia.

Wreszcie, muzyczne przeżycie zanurzy Cię w świecie, w którym Eminem występuje na koncercie. W połowie rośnie do rozmiarów Godzilli, gdy odtwarza piosenkę Godzilli z udziałem Juice WRLD. To doświadczenie wprowadza także grę muzyczną, w której niczym Guitar Hero lub Rock Band musisz naciskać przyciski w rytm jednej z piosenek Eminema. Fortnite Festival będzie nową grą muzyczną w tym doświadczeniu, która pozwoli Tobie i Twoim znajomym wyjść na scenę z „hitami ich ulubionych artystów”. Harmonix, studio stojące za Guitar Hero i Rock Band, jest twórcą tej gry, która zadebiutuje 9 grudnia z udziałem The Weeknd w pierwszym sezonie Fortnite Festival.

Uroczystości poprzedzające rozdział 5 Fortnite: Underground

To spektakularne wydarzenie wprowadza wszystkie te nowe wymiary w ramach przygotowań do premiery Fortnite Rozdział 5: Podziemie, w którym zostaną także dodane długo oczekiwane skórki Petera Griffina i Solid Snake, nowa wyspa, modyfikacje broni, nowy pociąg, który będzie przepływać po mapie i wiele więcej.

Jeśli przegapiłeś wydarzenie i czytasz to 2 grudnia, w Fortnite odbędą się „dwa nowe występy Wielkiego Wybuchu po programie o godzinie 14:00 czasu wschodniego”. Zaglądaj tu ponownie lub śledź konto Fortnite na Twitterze, aby zobaczyć te nowe transmisje.

Źródło: www.bing.com