Wydarzenie Dragon Ball w Fortnite pozwala Goku wykonywać ruchy taneczne, takie jak Griddy


Son Goku, Vegeta, Bulma i Beerus weszli na Fortnite od wtorku rano. Obsada postaci jest w pełni grywalna w Fortnitei wejdź do gry w ramach większego wydarzenia w grze i współpracy, z którą Epic robi Dragon Ball Super.

Oczywiście, częścią uroku tych postaci pojawiających się w popularnej grze battle royale jest nieodłączna komedia, w której wszyscy potężni bohaterowie tańczą emotikonami i potrząsają butami do popularnych tańców z TikTok i nie tylko. Teraz klipy z tańczącymi postaciami szturmem podbiły platformy mediów społecznościowych. Oto na przykład Goku uderzający w Griddy, taniec stworzony przez ucznia szkoły średniej z Nowego Orleanu, który został później spopularyzowany przez piłkarzy NFL.

W grze jest mnóstwo tanecznych emotikonów Fortnite, a fragmenty z nich wystartowały na Twitterze.

Akira Toriyama wydała pierwszy rozdział serii Dragon Ball w 1984 roku. Od tego czasu manga stała się serią definiującą gatunek w shonen i otrzymała kilka spin-offów i adaptacji anime. Jego trwały urok jest widoczny nawet w ostatnich wiadomościach, ponieważ usługa przesyłania strumieniowego CrunchyRoll dodała wersję z napisami Dragon Ball Z do swojej biblioteki. W oryginalnej historii Goku i Bulma wyruszają w podróż, aby znaleźć siedem smoczych kul, aby przywołać mitycznego smoka i spełnić życzenie. Teraz możemy dodać taniec do ich epickiej historii.Źródło : https://www.polygon.com/23308196/fortnite-goku-dragon-ball-super-emote-dance