Wydano skórkę Fortnite Azuki — rzadkość, cena, czas trwania w sklepie z przedmiotami i nie tylko


Zupełnie nowa skórka Azuki jest już dostępna do kupienia w Fortnite Item Shop po tym, jak wcześniej wyciekł kilka tygodni temu.

Fortnite Najnowsza skórka jest opisana jako „wędrowny wojownik, którego celem jest zakończenie Wojen Whiskerii”, a także zawiera wiele stylów i inne elementy kosmetyczne w grze.

Jeśli nie możesz się doczekać nowej skórki Azuki, ale chcesz wcześniej dowiedzieć się więcej, DualShockers zebrał wszystko, co musisz wiedzieć, w tym jak uzyskać skórę, cenę, zawarte kosmetyki, rzadkość i wiele innych.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Jaki jest ostatni prezent w Fortnite Winterfest 2021?

Fortnite | Zwiastun przeglądu rozdziału 3 sezonu 1

BridTV

7064

Fortnite | Zwiastun przeglądu rozdziału 3 sezonu 1

https://i.ytimg.com/vi/knAYcg7Tt8E/hqdefault.jpg

915139

915139

środek

26546

Jak zdobyć Fortnite Skórka Azuki

Nową skórkę Azuki można kupić od Fortnite Sklep z przedmiotami za 1400 V-dolców. Gracze po prostu muszą się załadować Fortnite na wybranej platformie wybierz tryb Battle Royale i przejdź do zakładki Sklep z przedmiotami.

Po wejściu do sklepu z przedmiotami gracze znajdą skórkę Azuki w sekcji „Polecane” sklepu, która powinna znajdować się na samej górze strony. Za 1400 V-dolców gracze odblokują następujące elementy kosmetyczne:

  • Strój Azuki (wiele stylów)
  • Back Bling Catana (wiele stylów)
  • Narzędzie do zbierania pazurów Nyan (wiele stylów)

Wszystkie wymienione przedmioty kosmetyczne są częścią zestawu Nyanjitsu, ale obecnie nie można ich kupić osobno.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: She-Hulk to Marvel’s Avengers Next Character DLC, przeciek sugeruje

Jak rzadka jest skórka Fortnite Azuki?

Pod względem rzadkości skóra i kosmetyki Azuki są niebieskie, co jest po prostu klasyfikowane jako „rzadkie”. Dla tych, którzy nie wiedzą, wszyscy Fortnite Kosmetyki mają rzadkość, która przechodzi od najlepszych do najgorszych w następującej kolejności:

  • Legendarny (Złoty)
  • Epicki (fioletowy)
  • Rzadki (niebieski)
  • Niepospolity (zielony)

Jednak gracze często uważają skórkę za rzadkość na podstawie tego, ile czasu minęło od jej ostatniej w tym roku Fortnite Sklep z przedmiotami. Skórka Azuki może stać się bardzo rzadką skórką, ponieważ dzisiaj jest to pierwszy dzień jej debiutu w ItemShopie, więc kiedy powróci, nie jest obecnie znana.

Jak długo skórka Fortnite Azuki będzie dostępna w sklepie z przedmiotami?

Według sklepu z przedmiotami w grze, sekcja Polecane zmieni się o 1:00 GMT 3 stycznia, co oznacza, że ​​mogliśmy zobaczyć, jak skóra Azuki opuszcza sklep w tym czasie.

Jednak obecnie nie wiadomo, czy skóra będzie utrzymywana w rotacji jeszcze przez kilka dni. Zalecamy zakup stroju, póki możesz.

Masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

Źródło : https://www.dualshockers.com/fortnite-azuki-skin-released-rarity-price-item-shop-duration-and-more/