Wydano aktualizację Fortnite 3.73 dla wersji 22.40; Zmiany i zebrane informacje wymienione na 15 listopada


Epic Games wydało aktualizację Fortnite 3.73, a to jest dla łatki v22.40! Gracze mogą spodziewać się zmian w rozgrywce, nowych treści, jak wcześniej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co nowego w informacjach o aktualizacji z 15 listopada w Fortnite.

Aktualizacja Fortnite 3.73 Informacje o aktualizacji | Informacje o aktualizacji z 15 listopada do Fortnite:

Oto kilka nowych szczegółów dotyczących aktualizacji z oficjalnej strony internetowej.

W aktualizacji Fortnite Battle Royale v22.40 do raju trafił nowy pojazd: Rocket League Oktan! Kiedy nie siedzisz za kierownicą, wzbij się w powietrze za pomocą Szybowiec z chwytakiem lub dołącz do dużego zespołu w Wielka bitwa LTM.

NAJNOWSZE PRZEZNACZENIE OKTANU

W wersji 22.10 pojazd Octane z Rocket League pojawił się w Fortnite, aby twórcy mogli rozkręcić swoje wyspy. Teraz, w wersji 22.40, Octane wszedł w tryb Battle Royale i Zero Build. Ta wersja Battle Royale/Zero Build jest zbalansowana dla tych trybów, ale nadal ma dopalacze rakietowe, prędkość ponaddźwiękową i możliwość skakania. podwójnie skakać, robić uniki, latać i jeździć po ścianach!

SZYBKA DO BEZPIECZEŃSTWA Z SZYBOWCĄ Z CHWYTAKIEM

Szybowiec z chwytakiem Fortnite

Wróg zbliża się do ciebie? Albo jeszcze gorzej, wróg nadchodzi prosto na ciebie kiedy są w Oktanie? Zrób szybką ucieczkę z szybowcem z chwytakiem — wzbij się w powietrze, celując w twardą powierzchnię, a następnie wyląduj szybowcem na bezpiecznym terytorium.

Możesz znaleźć lotnie z chwytakiem z ziemi, skrzynie, skrzynie chromowane i zrzuty zaopatrzenia. Mają ograniczone ładunki, więc nie jest złym pomysłem, aby zachować lotnię z chwytakiem na wypadek sytuacji awaryjnych!

WIELKI CZAS W BIG BATTLE LTM

Fortnite Wielka bitwa LTM

Rozejrzyj się: w twojej drużynie jest DUŻO graczy. W nowym, ograniczonym czasowo trybie Big Battle, jesteś w 40-osobowej drużynie, która zmierzy się z inną 40-osobową drużyną. Mecz rozpoczyna się, gdy burza krąży już nad pierwszą strefą, a w swoim wyposażeniu zobaczysz już rzadko spotykane przedmioty. Wynik? Akcja rozpoczyna się od razu w tym szybkim trybie Zero Build LTM. Aby pomóc ci pokonać drugą drużynę jeszcze szybciej, łupy w Wielkiej bitwie są rzadkością lub wyższą.

Usługa LTM zostanie uruchomiona 15 listopada o godz. 10:00 czasu wschodniego.

ODKRYJ WYSPĘ BATTLE ROYALE… POZA BATTLE ROYALE

W łatce 22.30 Battle Royale Island stała się „wyspą startową” do tworzenia w niej własnego doświadczenia Battle Royale lub po prostu do wędrowania. Możesz także wskoczyć do doświadczenia stworzonego przez kogoś innego! Dzięki temu nowemu sposobowi eksploracji Wyspy Battle Royale w wersji 23.00 będziemy przeszukiwać Laboratorium Bitewne.

Wyspa Battle Royale w trybie kreatywnym

ULEPSZENIE UŻYTKOWANIA/INTERAKCJI NA KOMÓRKACH

Na urządzeniach mobilnych całkowicie usunęliśmy ikonę interakcji (ikona dłoni) z przycisku strzału. Konkretne akcje „Użyj” będą teraz reprezentowane przez własną ikonę, co oznacza, że ​​na przykład akcje związane z jedzeniem i piciem będą miały teraz własną ikonę.

UWAGI KONKURENCYJNE

  • Octane nie znajduje się w konkurencyjnych listach odtwarzania.

GŁÓWNE USUNIĘTE BŁĘDY

  • Naprawiono błąd, w wyniku którego niektóre stroje z karnetów bojowych z poprzednich sezonów nie miały kolorów.

Aktualizacja Fortnite v22.10 Zawartość z wykorzystaniem danych:

Będziemy aktualizować artykuł w ciągu dnia w miarę znajdowania większej ilości treści z danymi eksplorowanymi. Cała eksploracja danych i aktualizacja artykułów powinny zostać wykonane przed lub około 6 rano czasu wschodniego, zgodnie ze zwykłymi terminami wypuszczania łatek, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Źródło : https://mp1st.com/news/fortnite-update-3-73-released-for-v22-40-changes-datamined-info-listed-for-november-15