Wyciekły informacje o przepustce bojowej do Fortnite Petera Griffina i Solid Snake’a

Fortnite: Rozdział 5 ujawnia nieoczekiwane partnerstwo

Po sześciu latach od pierwszej premiery Fortnite nadal bije własne rekordy, a dzisiejszy dzień jest najważniejszy w historii dzięki aktualizacji OG. Rozdział 4 kończy się dzisiaj, gdy Eminem bierze udział w finale Wielkiego Wybuchu. Podczas gdy fani z niecierpliwością czekają na oficjalne szczegóły dotyczące rozdziału 5, wyciekła reklama Xbox ujawniła niektóre postacie zawarte w przepustce bojowej na sezon 1.

Niesamowite szczegóły przepustki bojowej sezonu 1 rozdziału 5

Krótka przepustka bojowa na sezon 1 w Rozdziale 5 ujawniła, że ​​dwie główne kolaboracje zostały nawiązane i naładowane, obejmujące zarówno Griffin Family, jak i Metal Gear Solid. W lutym 2021 roku krążyły plotki, że rodzina Griffinów nawiązała współpracę z Epic Games, aby wprowadzić Petera Griffina do Fortnite. Teraz wygląda na to, że w końcu dojdzie do skutku, gdyż Griffina można zobaczyć w smokingu w podglądzie przepustki bojowej. Oprócz Griffina, nadchodzącą grywalną postacią będzie także Solid Snake z Metal Gear Solid.

Ci, którzy z niecierpliwością czekają na pojawienie się Petera Griffina i Solid Snake’a w Fortnite, powinni przygotować się na rozpoczęcie pierwszego sezonu Rozdziału 5 zaplanowane na 3 grudnia.

Źródło: hypebeast.com