Wyciekła data powrotu Fortnite Tilted Towers


Tilted Towers powraca do Fortnitea według nowego przecieku wkrótce powróci. Fortnite fani z niecierpliwością wyczekiwali powrotu Tilted Towers, najpopularniejszej i znanej lokacji w Fortnite zawsze. Od czasu jej zniszczenia Epic Games dodało do mapy wariacje lokacji, ale gracze domagali się przywrócenia lokacji w jej oryginalnej i niezmienionej formie. I znowu, wygląda na to, że to się w końcu stanie.

Przechodząc do Twittera, znany przeciek Fortnite i informator, HypeX, ujawnił, że trzecia faza śniegu na obecnej mapie zostanie uruchomiona 10 stycznia. Co to oznacza? Cóż, jeśli ten proces będzie kontynuowany tak, jak do tej pory, śnieg powinien stopić się i odsłonić Tilted Towers 18 stycznia, dzień po tym, jak został pierwotnie wprowadzony.

„Trzeci śnieżny etap rozpoczyna się dziesiątego (za trzy dni), Tilted Towers jest na Etapie 6” powiedział HypeX. „Więc jeśli topi się co trzy dni, to POWINNIŚMY dostać Tilted Towers, The IO i ich Cave POI, Butter Cake, Grenade Launchers i 19.10 w 18. urodziny Tilted Towers”.

Na razie to wszystko spekulacje, więc potraktuj to z przymrużeniem oka. Wiemy, że Tilted Towers powraca, tym bardziej istotne jest pytanie, kiedy. Zgodnie z tą teorią, jest 18, ale to dopiero się okaże. Na szczęście nie musimy długo czekać, aby sprawdzić, czy jest to dokładne.

W chwili publikacji Epic Games nie odniosło się do tego żadnego komentarza. Nie przewidujemy tej zmiany, ale jeśli tak się stanie, z pewnością zaktualizujemy historię o wszystko, co ma do powiedzenia, istotne lub nie.

Fortnite jest dostępna za darmo na Nintendo Switch, urządzeniach mobilnych, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X. Aby uzyskać więcej informacji na temat darmowej gry battle royale, kliknij tutaj.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-chapter-3-tilted-towers-map/