Wyciekł edytor Unreal Engine Fortnite Creative 2.0


Fortnite przeszedł długą drogę w ciągu ponad pięciu lat, odkąd został wydany, ewoluując w grę, która pozwala graczom angażować się w nią tak, jak chcą.

Sekcja kreatywna gry umożliwia graczom tworzenie własnych niestandardowych map i od dawna mówi się, że otrzymają zaktualizowaną wersję. Z Creative 2.0 oczekiwanym jeszcze w tym roku, wygląda na to, że edytor Unreal Engine dla Fortnite wyciekł wcześnie.

W tweecie udostępnionym przez GMatrixGames użytkownik twierdzi, że ma zrzuty ekranu wczesnej wersji Unreal Editor, które udostępnił w wątku. Zgodnie z jego postami, pozwoli to graczom, którzy już posiadają istniejące wyspy, na pobranie i przekształcenie ich w Unreal Engine Fortnite wyspa. Prawdopodobnie będzie to westchnienie ulgi dla społeczności, która spędziła lata na doskonaleniu swoich centrów i układów.

Udostępniają również zrzut ekranu z galerii szablonów, których jest „wiele”, zgodnie z postem. Powinno to pomóc nowym graczom rozpocząć grę, a poprzednie punkty POI i inne biomy lądowe z gry zostały przedstawione na zrzutach ekranu. Oczywiste jest, że Epic Games chce, aby jego gracze mogli szybko dostać się do programu, zapewniając im wczesne narzędzia, które pomogą im się do niego przyzwyczaić.

Zgodnie z wątkiem istnieje wiele wtyczek, które są obecnie ograniczone do Epic Games. Oprócz biblioteki szablonów dostępna jest również cała biblioteka siatek, z których mogą korzystać gracze, udostępniona przez SketchFab. Te komunikaty obejmują zieleń, kable i inne elementy, które sprawiają, że otoczenie wygląda na bardziej wypełnione.

Chociaż niekoniecznie oznacza to przełomowe wieści, może posłużyć jako pierwsze spojrzenie graczy na program. Wiele FortniteZespoły Creative’s prawdopodobnie pianą są z ust na widok możliwości, jakie zapewni ten nowy program.

Źródło : https://dotesports.com/fortnite/news/fortnite-creative-2-0s-unreal-engine-editor-may-have-been-leaked