Przecieki sezonu 3 rozdziału 4 Fortnite – Skórki, Elementy Kosmetyczne i Broń

Przecieki z sezonu 3 rozdziału 4 Fortnite

Popularna gra typu battle royale, Fortnite, nie jest obca wyczekiwaniu na nowe sezony. Społeczność z niecierpliwością czeka na wszelkie informacje, które mogłyby rzucić okiem na to, co nas czeka, gdy każdy sezon zbliża się do końca. Nadchodzą przecieki, żarliwi ludzie, którzy rozwijają się, ujawniając przyszłe plany Fortnite. Ich przecieki stały się kluczowym elementem szumu przedsezonowego, powodując, że gracze rozmawiają i spekulują. W tym artykule chcemy podsycić to podekscytowanie, prezentując obszerną kompilację przecieków z sezonu 3 rozdziału 4 Fortnite, w tym skórek, elementów kosmetycznych, broni i nie tylko.

Fortnite Rozdział 5 i wycieki współpracy Lego

Według przecieku ShiinaBR, Epic Games zatrudniło ludzi do pracy nad intrygującym nowym projektem. Wraz z odniesieniami do rozdziału 5 rośnie podekscytowanie tym, co może okazać się jednym z największych rozdziałów w historii Fortnite. Dokładna liczba sezonów rozdziału 4 jest jednak nadal nieznana. Epic Games wysłało w marcu wewnętrzny e-mail do pracowników, mówiąc, że priorytety zmieniają się na „inicjatywy, które muszą się powieść”.

  • Współpraca LEGO
  • Rozdział 5 i UEFN
  • Festiwal Harmonix
  • Wyścigi Rocket League

Epic Games wysłało w marcu wewnętrzny e-mail do pracowników, mówiąc, że priorytety zmieniają się na „inicjatywy, które muszą się powieść” – Shiina (@ShiinaBR) 29 maja 2023 r

Wyciek biomu dżungli

Wielu przecieków sugerowało wprowadzenie intrygującego Biomu Dżungli do eksploracji w 4. sezonie Fortnite w Rozdziale 4. Warto zauważyć, że Nosweatmath1s stawia hipotezę, że ten fascynujący biom może znajdować się w samym środku mapy, prawdopodobnie obejmując Frenzy Fields i Anvil Square.

Wyciek pakietu załogi z rozdziału 4 sezonu 3 Fortnite

Społeczność Fortnite aż huczy od informacji o nadchodzącym pakiecie załogi dzięki znanemu przeciekowi Shiina BR. Gracze, w tym ja, zostali przyciągnięci przez kuszącą skórkę i pasujące akcesoria tego niecierpliwie oczekiwanego pakietu. Szczególnie doceniam skrupulatną dbałość o detale, w tym charakterystyczną dziurę w klatce piersiowej skóry, która w połączeniu z ciemnym motywem skórki dodaje poczucia tajemniczości. Backbling, Glider i Harvesting Tool uzupełniają wygląd, czyniąc cały zestaw przedmiotów ujednoliconym i imponującym.

Wyciek Optimusa Prime

Grafika rozdziału 4 Fortnite dla sezonu 3 sugeruje, że pojawi się Optimus Prime, potencjalnie rozszerzając wszechświat gry. Gracze zastanawiają się, czy interesujące miejsce (POI) z motywem Transformers zostanie wprowadzony, chociaż szczegółowe szczegóły są nadal nieznane. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące ogłoszenia Epic Games, aby dowiedzieć się, jakie ekscytujące niespodzianki dla nas szykują.

Wyciek Choppera

Gracze, w tym ja, mają nadzieję na bardziej zrównoważone wrażenia z tych statków powietrznych, biorąc pod uwagę, że przecieki wskazują na powrót Chopperów w nadchodzącym sezonie.

Wyciek Raptora

Według przecieków podobno Raptors dołączą do grona jezdnych stworzeń Fortnite w nadchodzącym sezonie. Dodanie Raptorów ma ogromny potencjał w zakresie poprawy mobilności i strategicznej rozgrywki, biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia z jazdy Hogs and Wolves. Graczom szukającym przewagi taktycznej te stworzenia mogą zapewnić przewagę, szybciej poruszając się po mapie i prawdopodobnie atakując wrogów.

Sekretny wyciek skórki

Fanów zaintrygował wygląd czarnej sylwetki ozdobionej znakiem zapytania. Spekulacje szaleją, gdy gracze z zapałem próbują rozszyfrować tożsamość tej enigmatycznej postaci. Chociaż niektóre teorie krążą wokół zamaskowanej osoby, jasne jest, że nie może to być Miles Morales.

Wycieki broni

Nadchodząca broń w Fortnite została niedawno ujawniona w ekscytujących szczegółach przez znanych przecieków HIPEX I Wensing. Te dodatki, które wahają się od ekscytujących montowany na helikopterze Wyrzutnia do enigmatycznego Pistolet dźwigniowy, obiecują dodać nowe emocje do bitew. Oprócz tego wyróżniające się style gry to epicki/legendarny Snajper akcji termicznego pocisku i Mityczna strzelba bębnowa.

SEZON 3 BROŃ ‼️- Helikoptery dostają „wyrzutnię”, która strzela co 2 sekundy i zadaje 35 obrażeń i 450 obrażeń od konstrukcji.- Na wyciekającym ekranie ładowania widać nowy pistolet z dźwignią, z najprawdopodobniej powolnymi, mocnymi strzałami- Fortnite pracuje nad Epickim/Legendarnym… – HYPEX (@HYPEX) 28 maja 2023 r

Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, sprawdź Daty rozpoczęcia i zakończenia wszystkich sezonów Fortnite w Pro Game Guides.

Źródło: https://progameguides.com/fortnite/fortnite-chapter-4-season-3-leaks-skins-cosmetics-weapons-more/.