Wycieki z rozdziału 4 sezonu 2 Fortnite Twierdzą, że tryb pierwszoosobowy w końcu pojawia się w grze


Wyciekacze Fortnite donoszą, że długo wyczekiwany pierwszoosobowy tryb Battle Royale ma zostać wydany w przyszłym sezonie.


Fortnite przecieki twierdzą, że Battle Royale otrzyma swój często plotkowany i wyczekiwany tryb pierwszoosobowy podczas rozdziału 4 sezonu 2. Fortnite, do tej pory, nigdy oficjalnie nie obsługiwał pierwszej osoby. Zamiast tego skupiał się na perspektywie trzeciej osoby, częściowo z powodu FortniteRozgrywka oparta na budowaniu jest jego priorytetem. Teraz to Fortnite bardziej skłania się ku trybowi No Build, jednak Epic Games wydaje się być gotowe i chętne do wypróbowania pierwszej osoby.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Wiele Fortnite gracze spodziewali się, że pierwszoosobowa nigdy nie zostanie dodana Fortnite. W 2018 roku Epic Games wyraźnie stwierdziło, że nie ma żadnych planów dodania pierwszoosobowej gry, ponieważ wydawało się, że nie pasuje Fortnite„styl projektowania”. Powiedział jednak, że jest gotów wrócić do tego pomysłu w przyszłości. Dowody na dodanie trybu pierwszoosobowego zostały po raz pierwszy odkryte w Fortnite pod koniec stycznia, wywołując spekulacje, że nadejdzie szybko. Od tego czasu minął miesiąc, a niektórzy zaniepokojeni Epic Games zdecydowali się nie kontynuować.

POWIĄZANE: Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 Wyciek dokucza nowym mocom Gwiezdnych Wojen

Leakers powracają z aktualizacją dotyczącą Fortnitesytuacja w pierwszej osobie. Najwięksi przecieki Battle Royale, konta na Twitterze HYPEX i ShiinaBR, twierdzą, że potwierdzili źródła, że ​​Epic Games przygotowuje się do uruchomienia trybu pierwszoosobowego już wkrótce. Wstępny plan, zgodnie z przeciekami, zakłada wprowadzenie trybu pierwszoosobowego Fortnite kiedyś w sezonie 2 rozdziału 4. Oznacza to, że nowy tryb może pojawić się już 10 marca.

Szczegóły dotyczące trybu pierwszoosobowego wciąż nie są znane. HYPEX mówi w swoich odpowiedziach na Twitterze, że pierwsza osoba jest „najprawdopodobniej opcjonalnym ustawieniem”, być może sugerując, że nie będzie oddzielnego trybu, a raczej opcja oprócz obecnych trybów gry. Biorąc pod uwagę nieodłączną nierównowagę wprowadzoną przez jednoczesne wspieranie gry z perspektywy trzeciej osoby i pierwszej osoby, bardziej prawdopodobny wydaje się całkowicie oddzielny tryb gry.

Fortnite nie jest jedyną bitwą królewską, w której eksperymentuje się z pierwszoosobową rozgrywką po rozpoczęciu gry w trzeciej osobie. Gdy PUBG po raz pierwszy uruchomiony, pozwalał tylko na grę z perspektywy pierwszej osoby w grach niestandardowych. Ze względu na popularność trybu oficjalna pierwszoosobowa PUBG tryb gry został dodany ze względną szybkością. Obsługiwane są zarówno tryby trzecioosobowe, jak i pierwszoosobowe PUBG ponieważ zarówno odnosi sukcesy, jak i jest popularny.

Jak z PUBGjest mało prawdopodobne, aby tryb pierwszoosobowy stał się dominującą opcją Fortnite. Rozgrywka trzecioosobowa jest znacznie bardziej przystępna i lepsza w zwykłej grze, podczas gdy rozgrywka pierwszoosobowa może być bardzo wymagająca i konkurencyjna. To jest coś, czego społeczność Fortnite gracze od dawna chcieli, ale tylko czas pokaże, czy okaże się na tyle udany, że Epic Games będzie go stale wspierać. Spodziewaj się oficjalnych aktualizacji na ten temat mniej więcej w przyszłym tygodniu, jeśli wierzyć przeciekom.

Fortnite jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X/S i urządzeniach mobilnych.

WIĘCEJ: Zablokowane elementy kosmetyczne Fortnite to najbardziej rozczarowująca funkcjaŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640405ccb51d4e29871402195837a849&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Ffortnite-chapter-4-season-2-first-person-mode-leak%2F&c=16418135048638386945&mkt=fr-fr