Wycieki z Fortnite ujawniają poważne zmiany w trybie gry, reagują streamerzy


Fortnite Battle Royale stało się szalenie popularne dzięki ciągłym aktualizacjom i dużym zmianom Epic Games. Wydana w 2017 roku gra jest już piątym rokiem i wciąż przyciąga miliony jednoczesnych graczy. W rzeczywistości wyprzedza swoich konkurentów, Apex Legends i Call of Duty: Warzone, pod względem liczby aktywnych graczy.

Przecieki Fortnite są dużym powodem popularności gry, ponieważ sprawiają, że gracze są podekscytowani zawartością. Dzięki przeciekom gracze czekają na to, co zostanie wydane w grze. Najnowsze przecieki Fortnite ujawniają poważne zmiany w trybach gry i będą niesamowite!

Przecieki Fortnite ujawniają ogromną zmianę w grze

Na początku rozdziału 3 – sezonu 2 firma Epic Games usunęła mechanikę budowania z Fortnite. Gracze nie mogli niczego budować w podstawowych trybach gry, ale mechanika pozostała nienaruszona w trybach rywalizacji. Niedługo potem twórca gry ponownie włączył budowanie w trybach podstawowych, a tryb bez budowania stał się opcjonalnym i stałym trybem gry.

Przecieki Fortnite ujawniają ogromną zmianę w trybach gry.

Najnowsze przecieki Fortnite ujawniają, że mechanika budowania zostanie również usunięta z trybów rywalizacji. Według iFireMonkey, jednego z najpopularniejszych wycieków Fortnite, dodano już tryb Zero Build dla Areny. Nie tylko to, ale zostało dodane we wszystkich czterech rozmiarach drużyn, od Solo do Squads.

Przeciek nie ma więcej informacji na temat tych trybów. Biorąc jednak pod uwagę, że Epic wypuścił już turniej bez budowania w Fortnite, nie będzie zaskoczeniem, jeśli tak się stanie. Co więcej, deweloper najprawdopodobniej zachowałby również zwykły tryb Areny, aby gracze mogli wybrać tryb rywalizacji, w którym chcą grać.

Serpentyny reagują na wyciek

Turner „Tfue” Tenney napisał na Twitterze wsparcie dla wycieku. Tfue, który jest jednym z najpopularniejszych graczy Fortnite wszechczasów, cieszył się w tym sezonie trybem bez budowania, dlatego nic dziwnego, że uwielbia wiadomości.

Streamerom spodobał się również tryb bez budowania w Fortnite Battle Royale.
Streamerom spodobał się również tryb bez budowania w Fortnite Battle Royale.

Ali „SypherPK” Hassan właśnie napisał „więc to się zaczyna…” na swoim profilu na Twitterze. Podobnie jak Tfue, SypherPK jest fanem trybu bez budowania i obaj zdają sobie sprawę, że tryb ten może pomóc grze stać się jeszcze bardziej popularną. Jednak ważne jest, aby Epic również zachował tryby budowania.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D2A7878CC73542D5B5B13387479A88AF&url=https%3A%2F%2Fwww.vgr.com%2Ffortnite-leaks-reveal-major-game-mode-changes-streamers-react%2F&c=9636913194824894025&mkt=fr-fr