Wycieki z Fortnite twierdzą, że miecze świetlne powrócą w Dzień Gwiezdnych Wojen


Niezawodni przecieki Fortnite stwierdzili, że miecze świetlne Star Wars powrócą do gry Battle Royale w Star Wars Day, 4 maja 2022 r.

W tym momencie swojej bogatej historii Fortnite nawiązał wiele współpracy z największymi franczyzami w popkulturze.

W ciągu ostatnich pięciu lat strzelanka oparta na battle royale rozszerzyła swoją markę i współpracowała z Marvel Comics, Street Fighter, a nawet Halo.

Jest jednak jedna seria, z którą Epic Games wydaje się czerpać przyjemność, a 4 maja 2022 roku możemy uzyskać kolejną współpracę z obiema stronami.

Epickie gry

Miecze świetlne z Gwiezdnych Wojen musiały się liczyć z ostatnim, kiedy pojawiły się w Fortnite.

Miecze świetlne Star Wars powracają do Fortnite na Star Wars Day

Wiarygodne źródło potwierdziło, że Epic Games zamierza pogłębić współpracę z LucasFilms, ponieważ miecz świetlny wydaje się być w drodze na wyspę.

Epic Games udostępni na Twitterze kosmiczne miecze, aby świętować Dzień Gwiezdnych Wojen 4 maja 2022 roku.

Według tweeta wiarygodnego eksploratora danych Fortnite LunakisWyciekibroń do lotów kosmicznych powróci w kolorach Mace Windu (fioletowy), Rey (niebieski), Luke (zielony) i Kyle Ren (czerwony).

Jak pokazano na filmie opublikowanym na Twitterze przez LunakisLeaks, gracz będzie mógł się toczyć, dzierżąc kultową broń do walki w zwarciu, wraz z umiejętnościami ataku i blokowania.

Chociaż nie jest jasne, ile obrażeń każdy miecz świetlny zada przeciwnikom, można śmiało powiedzieć, że te elementy wyposażenia bojowego będą bardzo sprawne w ogniu bitwy, podobnie jak ich ostatni występ w Fortnite.

Nie jesteśmy też pewni, czy miecz świetlny pojawi się w grze sam, czy wraz z nim pojawią się inne planowane elementy kosmetyczne.

Ale w międzyczasie możesz zacząć planować swój nowy ekwipunek, pamiętając o potężnej nadchodzącej broni.

Źródło : https://www.dexerto.com/fortnite/fortnite-leakers-claim-lightsabers-will-return-on-star-wars-day-1807456/