Fortnite – Nowy tryb wyścigów samochodowych w grze

Ostatnie przecieki sugerują, że Fortnite otrzyma nowy tryb wyścigowy

Fortnite to gra, która nigdy nie przestaje zaskakiwać swoich graczy. Ostatnie doniesienia wskazują, że kolejną dużą aktualizacją będzie wprowadzenie trybu wyścigowego.

Wycieki trybu wyścigów samochodowych w Fortnite

Eksploratorzy danych zauważyli, że wyścigi samochodowe mogą być kolejną istotną aktualizacją, która pojawi się w grze. Nowy tryb wyścigów samochodowych Fortnite pozwoliłby graczom ścigać się różnymi pojazdami, które mieliśmy w grze.

Dotychczasowe przecieki wskazują, że będziemy zdobywać stopnie Fortnite tylko za wyścigi samochodowe! Tablicę liderów można podzielić na 18 różnych dywizji. Będzie tryb swobodnej gry i tryb rywalizacji, aby awansować w rankingach.

Nowy tryb wyścigów samochodowych Fortnite

Nowy tryb wyścigów samochodowych Fortnite może zawierać pewne dostosowania. Zakładka Garaż będzie częścią menu wraz z nowym trybem gry Fortnite. Pozwoli to graczom dostosować swoje samochody i zbudować coś do ścigania się.

To wraz z popisywaniem się swoimi umiejętnościami w tabeli liderów, jeśli jesteś jednym z najlepszych graczy Fortnite w wyścigach.

Kiedy zostanie wydany tryb wyścigowy?

Osoby, które ujawniły te informacje, twierdzą obecnie, że spodziewają się ich w ciągu najbliższych 5 miesięcy. Więc miej oko na wiadomości Fortnite, aby zobaczyć, kiedy trafi ten nowy tryb.

Źródło: Kronika gry.