Wyciek z sezonu 4 w Fortnite ujawnia nową skórkę przepustki bojowej Marvela


Wkrótce Fortnite wyda 4. sezon rozdziału 3. Jest to coś, na co wszyscy wyraźnie czekaliśmy. Nie ma to jak wydanie nowej zawartości. Chociaż wszyscy mamy nadzieję, że wszelkie usterki i błędy, które pojawiły się w sezonie 3, zostaną poprawione przed rozpoczęciem nowego sezonu. Mnóstwo ludzi straciło zainteresowanie grą do czasu wydania Dragon Ball Z x Fortnite Crossover. Z taką zawartością programiści będą musieli ciężko pracować, aby zaimponować nam sezonem 4. Teraz, gdy w Fortnite pojawił się przeciek sezonu 4 dotyczący skórek Marvela, wszyscy czekamy na jego premierę! Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o skórkach Marvela w Fortnite w nadchodzącym sezonie.

Przeciek sezonu 4

Z tego, co widzieliśmy do tej pory, nie pojawiły się jeszcze żadne solidne informacje. Nie ma żadnych szczegółów na temat tego, co będzie zawierało się po premierze sezonu 4. Jednak pojawiła się mała 11-sekundowa część zwiastuna sezonu 4, która niedawno wyciekła. Nie jesteśmy w stanie zobaczyć zbyt wiele, biorąc pod uwagę, że mamy tylko 11 sekund. Na szczęście dla nas 11 sekund było więcej niż wystarczające, aby zobaczyć nowy zestaw skórek, które są dostępne w sezonie 4! Twórcy Fortnite rzucili nam okiem na nowe funkcje inspirowane Marvelem.

Związane z:

Fortnite: Jak zdobyć skórkę Dreamer

Skórki Marvela

Z tego, co widzimy, wyciek 4 sezonu Fortnite pokazał nam Marvel, Marvel i nie tylko Marvel! Ten sezon będzie dobry, wypełniony skórkami Marvela z twoich ulubionych filmów Marvela. Jest tam para, którą możesz być zaskoczony, ale mimo to są super fajne. Wyciek z sezonu 4 sugeruje, że nadchodząca przepustka bojowa może być w pełni inspirowana Marvelem. Przygotuj się na walkę ze złem dzięki nowym skórkom superbohaterów!

Z tego, co widzieliśmy w wycieku z sezonu 4, do gry zostanie dodanych 5 nowych skórek. Spośród nich znajdziesz:

  • Żelazny patriota
  • Gwen Stacy
  • Ponton
  • Miles Morales
  • Wizja

Nie zrozumcie mnie źle, pojawiły się negatywne opinie fanów na całym świecie dotyczące tego nowego przecieku. Ale to ma sens, prawda? Fortnite jasno dało do zrozumienia, że ​​nie mają problemu z crossoverami Marvela. Pracują nawet nad wydaniem całej serii komiksów z Marvelem o nazwie Zero Wars.

Mam szczerą nadzieję, że jesteś podekscytowany nową skórką Marvela i zanurzeniem się w czwartym sezonie Fortnite!Źródło : https://thenerdstash.com/fortnite-season-4-leak-reveals-new-marvel-battle-pass-skin/