Wyciek z Fortnite zapowiada następny Marvel Crossover


Nowy wyciek związany z Fortnite pozornie drażnił się, że popularny tytuł battle royale wkrótce ponownie przejdzie z Marvelem. W ostatnich latach Marvel był jednym z największych współpracowników Fortnite organizował różne wydarzenia i wydał wiele skórek związanych z marką komiksów. Teraz, po premierze nowego serialu Marvel TV w tym tygodniu, wygląda na to, że ten trend będzie się powtarzał.

W ostatniej aktualizacji od dewelopera Epic Games wydaje się, że w kodzie gry pojawiła się nowa nazwa zestawu zatytułowana „SHIELD”. Fortnite. Dla tych nieświadomych SHIELD to organizacja wojskowa Marvela, którą kieruje Nick Fury. W związku z tym ta nowa nazwa zestawu wydaje się drażnić kolejny crossover z Marvelem. Przypadkowo ta zmiana nazwy w grze zbiegła się również z wydaniem Hawkeye, który zadebiutował na Disney+ w ciągu ostatniego dnia. W związku z tym wielu fanów i renomowanych przecieków, którzy często donoszą o tym Fortnite mają wrażenie, że może powstać nowa współpraca związana z serialem.

Jeśli te przecieki i plotki okażą się prawdziwe, jest bardzo prawdopodobne, że Fortnite może otrzymywać skórki związane z Hawkeye i Kate Bishop, z których obie są bohaterami nowego programu telewizyjnego. Dodatkowo, prawdopodobnie byłyby to ostatnie wydania skórek tutaj w Fortnite Sezon 8. Na wypadek, gdybyście go przegapili, Epic Games ogłosiło w tym tygodniu, że zarówno sezon 8, jak i rozdział 2 Fortnite jako całość dobiegnie końca na początku przyszłego miesiąca w wydarzeniu, które odbędzie się 4 grudnia. Jeśli są to ostateczne skórki związane z sezonem 8 Fortnite, jednak są to dwa dodatki, które z pewnością zadowolą wielu fanów Marvela.

Co sądzisz o pomyśle zdobycia nowych skórek związanych z Hawkeye i Kate Bishop? Fortnite? Czy chciałbyś je kupić w sklepie z przedmiotami, jeśli zostaną wydane w nadchodzących dniach? Daj mi znać w komentarzach lub na Twitterze pod adresem @ MooreMan12.

Source : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-marvel-hawkeye-skin-leak/