Wyciek z Fortnite ujawnia, że ​​w grze pojawią się tornada


Nowy Fortnite Rozdział 3 Przeciek ujawnił, że do gry wchodzą Tornada. Kiedy dokładnie nadejdą, nie wiemy, ale prace nad tą funkcją już się rozpoczęły, więc można śmiało założyć, że pojawi się ona na Nintendo Switch, PlayStation, Xbox, PC i grach mobilnych w trakcie Rozdziału 3. I jako można się spodziewać, tornada wyglądają, jakby całkowicie siały spustoszenie na mapie i potencjalnie w obecnej meta.

Wyciek pochodzi z drogi znanego przeciekacza Fortnite, Mang0e, który ujawnił nową funkcję na Twitterze. Według informatora, pliki gry ujawniają, że Tornado powstają w ciągu około 25 sekund i trwają około ośmiu minut. Jak można się spodziewać, większość rzeczy, które staną na jego drodze, zostanie podniesiona i rzucona.

Dodając do tego, przeciek ujawnia, że ​​obecnie w plikach jest tylko jeden rodzaj Tornado, jednak drzwi są otwarte na dodanie różnych intensywności w przyszłości.

Poniżej możesz samodzielnie sprawdzić przeciek, dzięki uprzejmości Mang0e:

Jak zawsze, weź to z przymrużeniem oka. To przeciek, a nie oficjalna informacja. To powiedziawszy, wycieki danych są zazwyczaj bardzo niezawodne. Epic Games pracuje nad wdrożeniem Tornad. Nie da się temu zaprzeczyć. Pytanie, czy ta praca się skończy i czy to kiedy się skończy.

W chwili publikacji Epic Games w żadnym stopniu nie zajęło się tym przeciekiem. Zazwyczaj nie komentuje przecieków, więc nie spodziewamy się, że będzie komentował ten i spekulacje, które stworzył, jednak jeśli tak, na pewno odpowiednio zaktualizujemy historię.

Fortnite jest dostępny bezpłatnie na Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X oraz na urządzenia mobilne. Aby uzyskać więcej informacji na temat darmowej gry battle royale, kliknij tutaj.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-chapter-3-leak-tornados/