Wyciek z Fortnite ujawnia nową zmianę mapy po aktualizacji 18.10


Firma Epic Games wydała niedawno aktualizację v18.10 dla Fortnite Battle Royale. Aktualizacja wprowadziła do gry kilka nowych rzeczy, w tym mniejsze zmiany na mapie. Jednak wycieki Fortnite ujawnili nową zmianę mapy, która pojawi się w Fortnite w dalszej części sezonu.

Wygląda na to, że Epic Games planuje dokonywać ciągłych zmian map w Fortnite, tak jak miało to miejsce wcześniej. Kostki szerzą korupcję i ciekawie będzie zobaczyć, jak będzie wyglądać mapa pod koniec sezonu. Najnowszy przeciek ujawnia punkt orientacyjny inspirowany sześcianami, który wygląda zupełnie inaczej!

Wkrótce kolejna duża zmiana mapy Fortnite

Prawda jest taka, że ​​Epic Games mogło wykonać znacznie lepszą robotę z mapą sezonu 8. Poprzedni sezon zakończył się niszczycielskim wydarzeniem na żywo, które najwyraźniej spowodowało ogromne szkody na wyspie. Gracze mogli zobaczyć wiele miejsc wysadzanych w powietrze pod koniec wydarzenia, dlatego mieli nadzieję, że mapa ulegnie ogromnym zmianom na początku sezonu 8. Jednak tak się nie stało. Epic Games zmieniło mapę, ale zmiana była raczej rozczarowująca.

Z drugiej strony wydaje się, że twórcy gry będą coraz częściej publikować zmiany w mapach. Kostki na mapie nieustannie rozprzestrzeniają korupcję, a najnowsza łatka wprowadziła kilka drobnych zmian na mapie, takich jak zmiana Steamy Stacks. Jednak największym dodatkiem może być również wyciek udostępniony przez eksploratorów danych. Twierdzą, że na mapie pojawi się inspirowany sześcianami punkt orientacyjny o nazwie Cube Town.

Nadchodząca zmiana mapy Fortnite będzie duża.

Jak widać na obrazku, ten punkt orientacyjny będzie wykonany z fioletowych kostek. Co więcej, będzie miał wiele skrzyń, które gracze mogą ograbić. Wygląda na to, że jego lokalizacja będzie w centrum mapy, co jest kolejną świetną wiadomością. Biorąc pod uwagę, że w tym sezonie chodzi o kostki, dodanie tego punktu orientacyjnego ma wiele sensu.

Tilted Towers też wraca?

Epic Games drażniło graczy Fortnite Battle Royale powrotem Tilted Towers. Ta lokalizacja była najpopularniejszym miejscem lądowania w rozdziale 1 i nie ma wątpliwości, że jej powrót byłby ogromny dla gry.

Wykrzywione Wieże Fortnite
Wykrzywione Wieże mogą powrócić w 2 rozdziale Fortnite.

W tej chwili nie wiadomo, czy Epic Games planuje to zrobić, ale gracze zdecydowanie mają nadzieję, że tak jest!

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BD2A34A7B9B84BAAB7EDEFAAFF78B0F2&url=https%3A%2F%2Fwww.vgr.com%2Ffortnite-leak-reveals-a-new-map-change-after-v18-10-update%2F&c=5566798009565862352&mkt=fr-fr