Wyciek z Fortnite ujawnia kontrowersyjny koniec sezonu 8


Według dwóch wybitnych Fortnite przecieków, sezon 8 będzie miał kontrowersyjne zakończenie, i to nie z powodu trwającej narracji, ale z powodu przywrócenia funkcji rozgrywki w sezonie 9. Przeciek konkretnie dotyczy HypeXa i Shiiny, którzy twierdzą, że powracają mechy, ale z kilkoma różnymi zmianami. Jak można się spodziewać, niektóre Fortnite fani są podekscytowani słysząc to, ale jeszcze więcej odczuwają uczucia od zmartwienia po gniew.

Na Twitterze HypeX twierdzi, że „Epic [Games] planuje dodać Fundusze dla Mechów pod koniec 8. sezonu”. HypeX twierdzi, że Mechy mają teraz „efekt robotycznych akordów wokalnych do czatu głosowego” i mogą unosić się na wodzie.

BRUTE — Fortnite zmierz się z mechami — został wprowadzony w sezonie X, w którym szybko stał się dość kontrowersyjny, ponieważ był zbyt potężny i nie wymagał żadnych umiejętności. Wraz z początkiem Rozdziału 2 zostały usunięte z gry i od tego czasu ich nie widzieliśmy. Biorąc pod uwagę, jak kontrowersyjne były, wielu graczy uznało, że nigdy nie wrócą, ale wygląda na to, że te założenia były błędne.

Wszystko to powiedziawszy, weź wszystko tutaj z przymrużeniem oka. Chociaż te dwa przecieki są wiarygodne i renomowane, nie zmienia to faktu, że są to wszystkie informacje nieoficjalnej odmiany, ani nie neguje faktu, że to również może ulec zmianie. Epic Games w momencie publikacji nie skomentowało tego doniesienia. Nigdy nie komentuje przecieków, więc nie spodziewamy się, że to się zmieni, ale jeśli tak się stanie lub jeśli udostępnimy więcej informacji na temat powrotu Mechów, na pewno odpowiednio zaktualizujemy historię.

Fortnite jest dostępna za darmo na Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz urządzenia mobilne. Aby uzyskać więcej informacji na temat darmowej i popularnej gry battle royale, kliknij tutaj.

Source : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-season-8-item-mechs/