Wyciek w Fortnite ujawnia, że ​​w tym rozdziale 4 pojawią się nowe lokacje


Nowy wyciek Fortnite potencjalnie ujawnił wielką niespodziankę, która pojawi się w grze później w rozdziale 4.

Dzięki eksploratorom danych, którzy nieustannie przekopują się przez pliki każdej aktualizacji gry, mamy ciągły strumień wycieków pochodzących z tych plików. I przez większość czasu te przecieki są wiarygodne.

Czasami w programowaniu rzeczy się zmieniają i te pliki kończą się spojrzeniem na zmienioną lub usuniętą zawartość, ale jest to bardziej wyjątek niż reguła. Mimo to wszystko, co następuje, bierze z przymrużeniem oka.

Na Twitterze znany wyciek Fortnite, FortTory, przekazał wiadomość, że jest teraz „Plik dźwiękowy TEMP POI_AmbientBank” w plikach dla POI na obecnej wyspie o nazwie „Tilted_Towers”, co sugeruje, że kultowa lokalizacja Fortnite powróci w pewnym momencie w najbliższej przyszłości.

Następnie możesz sam sprawdzić dowody:

Wtrącając się, wybitne konto Fortnite na Twitterze o nazwie Ako wskazało, że może to być związane jedynie z Wieżą Zegarową w Jaskini Lodowej, co jest prawdą, ale to także tylko spekulacje. W tym momencie po prostu nie wiemy, do czego te pliki wskazują. Oczywiście, nawet jeśli Tilted Tower powróci, nie ma gwarancji, że będą to te same nostalgiczne stare Tilted Towers, które gracze będą pamiętać z pierwszego rozdziału gry.

Wyciek w Fortnite ujawnia, że ​​w tym rozdziale 4 pojawią się nowe lokacje

Źródło : https://www.ruetir.com/2023/01/leaking-in-fortnite-reveals-that-new-locations-will-come-to-the-game-in-this-chapter-4/