Wyciek planów kolejnych koncertów w grze Fortnite


Wyciek ujawnia plany Epic Games dotyczące następnego koncertu w grze Fortnite, który może nadejść wcześniej, niż wielu graczy się spodziewało.


Następny Fortnite koncert w grze może się wkrótce pojawić, a szczegóły dotyczące planów Epic Games już wyciekły. Fortnite ku zaskoczeniu wielu stał się miejscem ekscytujących wydarzeń muzycznych. Wydarzenia muzyczne Travisa Scotta, Marshmello, Diplo, Ariany Grande i wielu innych okazały się błyskotliwym sposobem na przyciągnięcie ogromnej publiczności Fortnite i zwrócić uwagę na wykonawców. Pojawia się kolejna muzyczna gwiazda Fortnite wydaje się być ustawiony.


Istnieje wiele rodzajów doświadczeń muzycznych, w których można znaleźć Fortnite, impreza za imprezą. Należą do nich wydarzenia na żywo, takie jak Astronomical Travisa Scotta. Wydarzenia tego typu wymagają udostępnienia unikalnej listy odtwarzania i można z nich korzystać wyłącznie w określonych godzinach rozpoczęcia. Alternatywnie, istnieją Królewskie Imprezy Imprezowe, które są bardziej swobodnymi doświadczeniami, które rozpoczynają się regularnie, podobnie jak zwykle Fortnite mecz. Większe występy to zazwyczaj wydarzenia na żywo, podczas których przyciągają większą uwagę, podczas gdy mniejsze występy to imprezy typu Party Royale, na których można skupić się bardziej długoterminowo.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Fortnite Hotfix dodaje Guardian Shields i Midseason Drops

Następny Fortnite Według Insider Gaming koncertem będzie Kid LAROI. Wyciekłe szczegóły wskazywały, że koncert Fortnite x the Kid LAROI rozpocznie się 24 lub 25 stycznia, ale pozostanie dostępny przez miesiąc po debiucie. Raport niestety nie był w stanie potwierdzić żadnych szczegółów dotyczących formatu lub dostępności mikrotransakcji, chociaż wydaje się prawdopodobne, że będzie to wydarzenie Party Royale ze skórkami do kupienia.

The Kid LAROI to australijski raper i piosenkarz, którego popularność gwałtownie wzrosła po wydaniu w 2020 roku jego współpracy z Juice Wrld „Go”. Od tego czasu 19-latek współpracował z muzykami, w tym Miley Cyrus i Justinem Bieberem. Nie trzeba dodawać, że jest wschodzącą gwiazdą, a biorąc pod uwagę, że jego sława zaczęła się podczas pandemii, szczególnie skutecznie wykorzystuje zasięg online. Współpraca z Fortnite ma w tym kontekście wiele sensu.

Fortnite zawierał wiele ważnych kolaboracji w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale partnerstwa muzyczne były zaskakująco rzadkie. Firma Epic Games nawiązała współpracę Czarnego Adama, Gwiezdne WojnyPolo Ralpha Laurena, Moja Akademia Bohaterów, i więcej. Ostatnia muzyczna współpraca mogła mieć miejsce już w październiku 2022 roku z Ayą Nakamurą.

To, co sprawia, że ​​muzyczne partnerstwo Kid LAROI jest szczególnie interesujące, to fakt, że będzie to pierwsze od czasu aktualizacji Epic Games Fortnite do Unreal Engine 5.1. Może to oznaczać ulepszone efekty wizualne współpracy lub inne zabawne sztuczki i doświadczenia do odkrycia. Współpraca nie została jednak jeszcze oficjalnie potwierdzona. Jeśli data końca stycznia jest dokładna, to Fortnite gracze powinni wkrótce spodziewać się ogłoszenia.

Fortnite jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Fortnite: Jak zdobyć karabin byłego kalibru mitycznego ponadczasowego mistrzaŹródło : https://gamerant.com/fortnite-concert-kid-laroi-leak/