Wyciek planów kolejnych koncertów w Fortnite


Następny Fortnite wkrótce może się odbyć koncert w grze, a szczegóły planów Epic Games już wyciekły. Fortnite ku zaskoczeniu wielu stał się miejscem emocjonujących wydarzeń muzycznych. Wydarzenia muzyczne Travisa Scotta, Marshmello, Diplo, Ariany Grande i wielu innych okazały się świetnym sposobem na przyciągnięcie ogromnej publiczności Fortnite i zwróć uwagę na wykonawców. Pojawia się kolejna muzyczna gwiazda Fortnite wydaje się być ustawiony.

Istnieje wiele rodzajów doświadczeń muzycznych, które można znaleźć Fortniteimpreza za imprezą. Należą do nich wydarzenia na żywo, takie jak Astronomical Travisa Scotta. Wydarzenia tego typu wymagają unikalnej listy odtwarzania i można z nich korzystać tylko w określonych godzinach rozpoczęcia. Alternatywnie, istnieją Royal Party Events, które są bardziej swobodnymi wydarzeniami, które rozpoczynają się regularnie, jak zwykle Fortnite gra. Większe pokazy to zwykle wydarzenia na żywo, które przyciągają większą uwagę, podczas gdy mniejsze to imprezy królewskie, na których można skupić się na dłuższej perspektywie.

POWIĄZANE: Poprawka Fortnite dodaje tarcze strażników i zrzuty w środku sezonu

Następny Fortnite Według Insider Gaming koncertem będzie Kid LAROI. Wyciekłe szczegóły wskazywały, że koncert Fortnite x the Kid LAROI rozpocznie się 24 lub 25 stycznia, ale pozostanie dostępny przez miesiąc po debiucie. W raporcie niestety nie udało się potwierdzić żadnych szczegółów dotyczących formatu ani dostępności mikrotransakcji, chociaż wydaje się prawdopodobne, że odbędzie się wydarzenie Party Royale ze skórkami do kupienia.

The Kid LAROI to australijski raper i piosenkarz, którego popularność gwałtownie wzrosła po wydaniu w 2020 roku jego współpracy z Juice Wrld „Go”. Od tamtej pory 19-latek współpracował z takimi muzykami jak Miley Cyrus czy Justin Bieber. Nie trzeba dodawać, że jest wschodzącą gwiazdą, a biorąc pod uwagę, że jego sława zaczęła się podczas pandemii, w szczególności wykorzystuje swój zasięg online. Współpraca z Fortnite ma w tym kontekście wiele sensu.

Fortnite zawierał wiele ważnych kolaboracji w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale muzyczne partnerstwa były zaskakująco rzadkie. Epic Games nawiązało współpracę Czarnego Adama, Gwiezdne WojnyPolo Ralpha Laurena, Moja Akademia Bohaterów, i więcej. Ostatnia muzyczna kolaboracja mogła mieć miejsce już w październiku 2022 roku z Ayą Nakamurą.

To, co sprawia, że ​​muzyczne partnerstwo Kid LAROI jest szczególnie interesujące, to fakt, że będzie to pierwsze od czasu aktualizacji Epic Games Fortnite do Unreal Engine 5.1. Może to oznaczać ulepszone efekty wizualne współpracy lub inne zabawne sztuczki i doświadczenia do odkrycia. Jednak współpraca nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Jeśli data końca stycznia jest dokładna, to Fortnite gracze powinni wkrótce spodziewać się ogłoszenia.

Fortnite jest już dostępny na urządzeniach mobilnych, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Fortnite: Jak zdobyć karabin byłego kalibru Mitycznego Ponadczasowego MistrzaŹródło : https://tezlivenews.com/leak-of-plans-for-the-next-concerts-in-fortnite/