Wyciek Fortnite w sezonie 8 ujawnia nowy, zmieniający grę ruch „ślizgowy”


Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 wyszedł niedawno, a gracze świetnie się bawią, odkrywając nowy sezon o tematyce Cubed. Wprowadzenie aktualizacji v18.00 przyniosło kilka nowych aspektów, które od tego czasu przykuwały graczy do gry.

Twórcy ujawnili, że zamierzają zaoferować lepszy sezon niż ten z motywem Obcych, a wygląda na to, że loopery czekają na fantastyczną przejażdżkę. Niedawno doniesiono również, że Epic Games pracuje nad wprowadzeniem nowego ruchu do gry.

Ten wyciek Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 z pewnością zaskoczy graczy.


Fortnite Rozdział 2 Sezon 8: Ruch ślizgowy wkrótce pojawi się w grze

Jednym z powodów ogromnego sukcesu Fortnite jest intencja dewelopera, aby stale aktualizować funkcje gry. Od 2017 roku Fortnite jest jedną z najpopularniejszych gier typu battle royale w społeczności.

Mimo że jakość treści znacznie spadła w przeszłości, Epic szybko podciągnął swoje skarpetki. Jako ostatni przykład, deweloperzy ostatnio wprowadzili bardzo potrzebny sezon o tematyce kosmitów, aby odmłodzić istotę Fortnite.

Epic pracuje nad ruchem ślizgowym. W tej aktualizacji dodali nowy typ ruchu o nazwie „Sliding”.

Zwiększy to FOV o 15 podczas ślizgania się i sprawi, że kamera będzie się trząść, z czasem odnowienia wynoszącym 2 sekundy. Nie znam daty premiery ani tego, czy będzie to przedmiot!

Twórcy starali się utrzymać doskonałą pracę w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8, a ponowne wprowadzenie Cubes tylko ugruntowuje twierdzenie.

Ostatnie przecieki Fortnite wskazują, że deweloperzy pilnie pracują nad wprowadzeniem do gry nowego „poślizgowego” ruchu. Według doniesień pole widzenia zwiększy się o 15 podczas przesuwania, a gracze będą odczuwać drgania kamery, aby przedstawić bardziej realistyczną rozgrywkę.

Ruch „ślizgowy” nie będzie dostępny przez cały czas, ponieważ jego czas odnowienia wynosi 2 sekundy.

Złota kostka może przebudzić fioletową kostkę w 7 minut, ponieważ zbliży się do fioletowej kostki. https://t.co/hI724yMNrr

Perspektywa posiadania ruchu ślizgowego w Fortnite jest dość obiecująca i przyda się podczas walki twarzą w twarz. Gracze są bardzo podekscytowani zawartością 8 sezonu Fortnite Rozdział 2, a nowy wyciek niewątpliwie podsyci płomienie.

Eksperci danych nie ujawnili konkretnej daty premiery, ponieważ programiści obecnie pracują nad tą nową funkcją ruchu. Fortnite Sezon 8 wystartował zaledwie kilka dni temu, w związku z czym prawdopodobieństwo pojawienia się ruchu ślizgowego w tym sezonie jest dość wysokie.

Zastrzeżenie: Ten artykuł odzwierciedla poglądy autora.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B47FF3B6CD6E4F6D860DD19F8C112A96&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-season-8-leak-reveals-new-game-changing-sliding-movement&c=15321599123413575918&mkt=fr-fr