Wyciek „Fortnite” ujawnia, że ​​Luke Skywalker wreszcie nadchodzi


Fortnite wykonał w przeszłości wiele crossoverów Gwiezdnych Wojen, ale wszystko to sprawiło, że centralne trio, Luke, Han i Leia, umyka im. Ale to się wkrótce zmieni.

Nowe przecieki sugerują, że w tym sezonie pojawi się crossover Fortnite X Star Wars, który wprowadzi do gry zarówno Luke’a Skywalkera, jak i dwa jego miecze świetlne. Crossover został wspomniany w zwiastunie filmowym sezonu, który wyglądał, jakby Luke unosił się w zbiorniku z bactą.

Teraz wyciek Fortnite HypeX mówi, że to rzeczywiście był zapowiedź tego, co ma nadejść:

Luke Skywalker dołącza do pozostałych skórek Fortnite z Gwiezdnych Wojen, z których większość jest powiązana z poprzednimi filmami lub programami telewizyjnymi Disneya. Ale tym razem to nie będzie prawda, ponieważ w tym sezonie Disney nie ma nic wspólnego z Lukiem. Na przykład nie spodziewamy się, że zobaczymy go w Andorze, który jest obecnie emitowany co tydzień w Disney Plus.

Oto inne skórki z Gwiezdnych wojen w Fortnite w tej chwili:

  • Mandalorianin (z Baby Yodą)
  • Zorii Bliss
  • Kylo Rene
  • fiński
  • Rey
  • Żołnierz Sithów
  • szturmowiec
  • Boba Fett
  • Dartha Vadera
  • Obi-Wan Kenobi

Ale znowu, w Fortnite brakuje większości kluczowych ikon z oryginału. Jeśli Luke Skywalker dołączy, Han Solo, Księżniczka Leia, Chewbacca, C-3PO, Lando Calrissian i Imperator pozostaną, aby wymienić tylko kilku. Moglibyśmy wrócić do prequeli Anakina Skywalkera, Padme, Qui-Gona i Dartha Maula. Spodziewam się, że zobaczymy skórkę Ahsoki, gdy ta seria pojawi się w Disney Plus. Więc nawet jeśli wydaje się, że Fortnite odbywa się w każdym crossoverze, wciąż pozostało sporo Gwiezdnych Wojen. W szczególności, jeśli Luke jest tutaj, wyobrażam sobie, że Han i Leia nie są daleko w tyle.

Duża kolekcja własności intelektualnej Fortnite ma kluczowe znaczenie dla jego metaverse ambicji. Niedawno zainwestowano w firmy, aby spróbować rozszerzyć działalność na ponad 100 map dla graczy na szerszym obszarze, więc zobaczymy, czy to się uda.

Jeśli chodzi o same Gwiezdne Wojny, Andor otrzymał dobre recenzje od krytyków jako bardziej ugruntowane podejście do Gwiezdnych Wojen. I podejrzewam, że to ugruntowane podejście może oznaczać… żadnych crossoverowych skórek Fortnite, tak bardzo, jak bardzo chciałbym grać jako Diego Luna.

Nie wiemy dokładnie, kiedy odbędzie się to wydarzenie Luke’a Skywalkera, ale prawdopodobnie za kilka tygodni. Więcej w przyszłości.

chodź za mną na Twitterze, Youtube, Facebook oraz Instagram. Zapisz się do mojego bezpłatnego cotygodniowego podsumowania biuletynu treści, Bóg toczy.

Pobierz moje powieści science-fiction na Seria Herokiller oraz Trylogia Zrodzonych na Ziemi.

Źródło : https://www.thebharatexpressnews.com/fortnite-leak-reveals-luke-skywalker-is-finally-coming/