Wyciek Fortnite ujawnia wszystkie osiem skórek przepustki bojowej sezonu 2 rozdziału 4


Wyciekła nadchodząca przepustka bojowa do Fortnite Rozdział 4 Sezon 2, w tym osiem skórek postaci.

Dzięki twórcy zawartości Fortnite Shiina I Hypex, wiemy, kim będą wszystkie grywalne postacie w nadchodzącym sezonie. W udostępnionym tweecie możemy dobrze przyjrzeć się, kto zostanie uwzględniony w nadchodzącej przepustce bojowej. Obraz składa się z kilku oryginalnych postaci Fortnite, w tym przerobionej wersji ulubionego przez fanów Drifta. Ale zgodnie z tradycją Fortnite, Epic zawiera inną postać ze znanej serii: Eren Yeager, główny bohater i bohater (w zależności od tego, kogo zapytasz) przebojowego anime Attack on Titan.

Jedna z pierwszych pokazanych postaci wydaje się być podobnym do jaszczurki człowiekiem w kurtce, kimś, kto wcześniej był wyśmiewany w wydarzeniu Cipher.

Możemy założyć, że sezon 2 rozpocznie się 10 marca, dzień po zakończeniu sezonu 1. Mówi się, że nadchodzący sezon będzie zawierał sprzęt ODM (mobilność wielokierunkowa) z anime Attack on Titan, który będzie działał podobnie do Spider-Man Web Shooter lub Grappler. Moment, w którym od dawna oczekiwano crossovera Attack on Titan, nie jest zbiegiem okoliczności; Attack on Titan sezon 4 część 3 debiutuje dzisiaj, 4 marca.

Aby uzyskać więcej wiadomości o Fortnite, sprawdź zwiastun Fortnite X Creed i nasz przewodnik po zadaniach szyfrowanych w Fortnite, aby uzyskać pomoc w tych wszystkich trudnych zadaniach.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640308a05bd44e619c3c7778ce374cd0&url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Farticles%2Ffortnite-leak-reveals-all-eight-chapter-4-season-2-battle-pass-skins%2F1100-6512039%2F&c=12391404296763466710&mkt=fr-fr