Wyciek Fortnite twierdzi, że wkrótce pojawi się skórka Sama Wilsona Captain America


Wyciekacze Fortnite twierdzili, że kolejny crossover Marvela może być w drodze, ponieważ w plikach gry znaleziono dowody na istnienie skórki Sama Wilsona Captain America.


Pomimo tego, że Fortnite ma prawie sześć lat, udało mu się zachować aktualność i utrzymać zdrową liczbę graczy od momentu premiery. Wynika to częściowo z jego zdolności do wymyślania się na nowo z każdą nową aktualizacją, ciągłego wprowadzania nowych funkcji, ale także głośnych crossoverów.

Rozdział 4 Sezon 1 przyniósł do gry skórki Wiedźmin, My Hero Academia i Dead Space, a także drugą rundę postaci z Dragon Ball.

Jednym z największych nazwisk współpracujących z Fortnite jest Marvel, a przecieki ujawniły, że wkrótce na wyspę może przybyć kolejna ważna postać z komiksu.

Wyciek skórki Kapitana Ameryki dla Sama Wilsona w Fortnite

Według badaczy danych Fortnite, takich jak Shiina i Hypex, w plikach gry znajdują się dowody na to, że trwają prace nad skórką Sama Wilsona Captain America.

Przed aktualizacją 23.40 HYPEX twierdził, że sztandar w sklepie z przedmiotami został zarezerwowany dla nowego zestawu Kapitana Ameryki. Wersja postaci Steve’a Rogersa pojawiła się już w Fortnite w ramach pełnego sezonu Marvela w rozdziale 2, trafiając do sklepu w Dzień Niepodległości 2022.

To skłoniło przeciekających do spekulacji, że ten nowy zestaw może być iteracją Sama Wilsona Cap. Shiina znalazła również tag rozgrywki, który wspominał „SoundLibrary_Glider_Elevate_Wings”, co może być odniesieniem do kultowych skrzydeł, których postać używa do latania.

W komiksach Wilson, który rozpoczyna życie superbohatera jako Falcon, przejmuje płaszcz Steve’a Rogersa po wydarzeniach z wojny secesyjnej. Filmy MCU również podążały za tą fabułą, a Sokół Anthony’ego Mackie podnosi tarczę po tym, jak Chris Evans odsunął się od postaci podczas Avengers Endgame.

Dopiero okaże się, czy ta skórka Fortnite będzie wykorzystywać Antony’ego Mackie i kostium z The Falcon and the Winter Soldier, czy też będzie bardziej zgodna z projektem komiksu.

Niestety, przecieki nie podały żadnych szczegółów na temat tego, kiedy skórka Kapitana Ameryki Sama Wilsona może pojawić się w Fortnite, ale ponieważ jest już w plikach gry, rozdział 4 sezonu 2 wydaje się najbezpieczniejszym zakładem.

Oczywiście to wszystko tylko spekulacje, dopóki Epic Games nie ogłosi crossovera. Z pewnością zaktualizujemy tę stronę o wszelkie przyszłe szczegóły.


Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, zobacz, jak grać w Nuketown Gun Game w trybie kreatywnym, i wszystko, co wiemy o rzekomym trybie pierwszoosobowym.

Źródło obrazu: Epic Games / Marvel

Źródło : https://www.charlieintel.com/fortnite-sam-wilson-captain-america-skin/228949/