Goku Black w Fortnite – nowa skórka z Dragon Ball | Wyciek sugeruje premierę już wkrótce

Fortnite z kolejną skórką Dragon Ball

Fortnite znany jest ze współpracy z innymi franczyzami, które przynoszą graczom nowe skórki kosmetyczne do odblokowania. Teraz nowy wyciek sugeruje, że Goku Black, znany również jako Zamasu, będzie kolejną skórką, która pojawi się w Battle Royale.

Wcześniej Fortnite zawierał wiele postaci z serii Dragon Ball jako skórki kosmetyczne, takie jak Goku i Vegeta. Teraz wygląda na to, że Epic Games może dodać kolejną skórkę Dragon Ball do Fortnite.

Goku Black w Fortnite

Goku Black, znany również jako Zamasu, jest głównym antagonistą Dragon Ball Super podczas sagi „Future” Trunks. Jest alternatywną wersją Zamasu i byłym uczniem North Kai oraz Supreme Kai w serii. Według wycieku Fortnite „Shiina” oraz innego przecieka znanego jako „GMatrixGames”, ta skórka jest „potwierdzona” jako Goku Black z serii Dragon Ball i ma pojawić się w Fortnite „bardzo szybko”.

Data premiery skórki Goku Black w Fortnite

Chociaż dokładna data premiery tej skórki nie została ujawniona, spekuluje się, że może ona nadejść 9 maja, który jest również znany jako Dzień Goku. Eksplorator danych Fortnite twierdził, że oprócz czarnej skóry Goku twórcy dodadzą także kilof, złoty kilof, okład i emotkę.

Credits obrazkowe

  • Epickie gry

Źródło: Charlie Intel.