Wyciek Fortnite sugeruje, że mechy mogą powrócić w sezonie 8


Jeden aspekt Fortnite Sezon 8, który okazał się popularny wśród fanów, to wprowadzenie tablic darowizn. Dzięki temu możesz użyć swoich sztabek złota, aby mieć wpływ na przebieg sezonu. Widzieliśmy już tablice darowizn, które finansują zamontowane wieżyczki. Ponadto gracze głosowali za wyniesieniem Wyrzutni Fal Uderzeniowych ze skarbca. Według nowego przecieku, w przyszłości mogą pojawić się mechy Fortnite tablica darowizn.

Fortnite mechy zadebiutowały na wyspie w Rozdział 1, Sezon X. W tamtych czasach uważano ich za wyjątkowo obezwładnionych. Wyposażony w automatyczną strzelbę i automatyczne pociski celownicze, możesz z łatwością przedzierać się przez graczy i konstrukcje. Dodatkowo kto mógłby zapomnieć, że mechami można skakać po wzgórzach i górach.

Oszczędź swoje sztabki złota, może nadszedł czas, aby sprowadzić mechy z powrotem do Fortnite

Pierwszy Fortnite wyciekiem informacji o powracających mechach był ShiinaBR. Na Twitterze, przeciek udostępnia plik tekstowy, który może wskazywać, że mechy mogą pojawić się na przyszłej tablicy darowizn, ponieważ muszą zostać sfinansowane. Podążając za tym, widoczny przeciek HYPEX dostarczył fanom dalszych szczegółów dotyczących wycieku. Uważa się, że tym razem mechy będą miały efekt robota w czacie głosowym. Ponadto rzekomo będą mogły unosić się na wodzie i mieć lepsze efekty ładowania.

W chwili pisania tego tekstu nie wiadomo, czy Epic Games planuje wydać te same mechy BRUTE, które wcześniej występowały w grze. Tylko czas pokaże, czy mechy powrócą do bitwy królewskiej, ponieważ w przecieku nie podano żadnej konkretnej daty premiery. Jednak HYPEX wierzy, że będzie to koniec sezonu 8. W rezultacie być może będziemy musieli trochę poczekać na oficjalne potwierdzenie powrotu mechów.

Source : https://www.pcinvasion.com/fortnite-mechs-leak-season-8/