Wyciek Fortnite sugeruje wydarzenie crossover Lady Gagi


Fortnite przez lata miał mnóstwo wydarzeń crossover z innymi grami. Niedawno widzieliśmy Son Goku i Destiny 2 w grze. Tymczasem sportowcy tacy jak Neymar i Lebron James, a także popularni streamerzy, tacy jak Lazarbeam i Ninja, również pojawili się w Fortnite. Widzieliśmy również aktorów takich jak Keanu Reeves i Tom Holland jako ich kultowe postaci, odpowiednio John Wick i Keanu Reeves. Wreszcie, największa współpraca Fortnite dotyczyła muzyków z Arianną Grande i Travisem Scottem podczas koncertów w grze.

Nowa emotka wywołała rozmowy o wydarzeniu crossoverowym Lady Gagi.

SZYBKI PODRÓŻ: Wyświetl skróconą wersję tych wiadomości lub przesuń palcem w górę, aby kontynuować czytanie.

Wyciek Fortnite sugeruje wydarzenie crossover Lady Gagi

Podobno w Fortnite pojawi się kolejna wielka marka w branży muzycznej. Nowa emotka, która wyciekła, spowodowała, że ​​fani spekulowali, że Lady Gaga weźmie udział w wydarzeniu crossover w grze.

Emotka nazywa się „Jug Band” i ma czterech graczy grających na różnych instrumentach w rytm „Poker Face”. Popularny wyciek Fortnite @HYPEX zamieścił na Twitterze porównanie muzyki w tle emotki i piosenki.

Trudno zaprzeczyć, że Jug Band wykonuje „Poker Face” Lady Gagi.

Co to jest dzbanek?

Zespół Jug Band obejmuje gracza w dzbanku i innych muzyków tworzących muzykę z przedmiotów gospodarstwa domowego, takich jak tace do prania. Dzbanek wydaje niskie dźwięki podczas gry.

„Dzban Band” to zsynchronizowana emotka, której aktywacja wymaga czterech graczy. Gdy jest aktywowany, czterej gracze grają na różnych instrumentach, takich jak gitara, banjo, skrzypce i dzban.

Kiedy Jug Band zacznie grać, usłyszysz pre-refren i refren piosenki. Dźwięk przypomina to, jak brzmi prawdziwy zespół dzbanów. Inni muzycy, którzy mieli emotikony oparte na swoich popularnych piosenkach, to Say So Doja Cat i Dynamite BTS. Fani odtworzyli nawet cały teledysk Dynamite za pomocą emotki w Fortnite.

Koncert crossover dla Rainbow Royale

Fani spekulują, że ikona popu będzie częścią imprezy Rainbow Royal we wrześniu.

Fani Lady Gagi i Fortnite mają nadzieję na wspólne wydarzenie między ikoną popu a grą Battle Royale. Lady Gaga pojawiła się jako kolejna piosenkarka, która pojawi się w Fortnite po sukcesie koncertu Arianny Grande w Rift Tour. W Rift Tour wzięło udział 78 milionów graczy i spowodowała znaczny wzrost strumieni jej piosenek, które zostały uwzględnione w wirtualnym przedstawieniu.

Innym godnym uwagi koncertem w grze był raper Travis Scott i Astroworld Tour. Zagrał pięć wirtualnych pokazów na żywo i obejrzało go 28 milionów graczy.

Fani spekulują, że Lady Gaga będzie częścią Rainbow Royale, która jest wydarzeniem LGBTQIA + w grze. Lady Gaga jest ikoną i zwolenniczką społeczności LGBTQIA+.

Wydarzenie Rainbow Royale Pride zostało ogłoszone w czerwcu 2022 roku i odbędzie się we wrześniu. Świętuje społeczność LGBTQIA+ w Fortnite i szerszą społeczność poza grą, wprowadzając kosmetyczne zmiany w mapie, graffiti i emotikony dla graczy.

Wyciek emotki „Jug Band” zostanie dołączony do wersji 21.51 gry, która ma pojawić się we wrześniu, co zbiega się z Rainbow Royale. Na pewno nie lada gratką będzie koncert Lady Gagi podczas imprezy Rainbow Royale.

To również nie pierwszy raz, kiedy Lady Gaga pojawiła się w grze. W procesie Epic Games vs Apple wspomniano, że Fortnite planuje dodać do gry Lady Gagę.

Fortnite ma obecnie kilka trwających wydarzeń związanych ze współpracą. Wydarzenie crossover Destiny 2 zawiera popularne postacie z strzelanki drużynowej jako skórki do Fortnite.

Jeśli chodzi o Lady Gagę, wszechstronna aktorka potwierdziła niedawno swoją rolę w nadchodzącym sequelu Jokera, Joker: Folie à Deux.

Źródło : https://www.xfire.com/fortnite-leak-suggests-lady-gaga-crossover-event/