Wyciek Fortnite Season 4 ujawnia kontrowersyjne samoloty, które mają powrócić


Według przecieku, Epic Games może ponownie wprowadzić kontrowersyjne samoloty Fortnite, gdy nadejdzie rozdział 3 sezonu 4.

Epic początkowo dodał samoloty do Fortnite podczas rozdziału 1 sezonu 7, umożliwiając graczom wymazywanie wrogów z nieba.

Nie minęło dużo czasu, zanim wierni Fortnite stali się kwaśni w stosunku do samolotu. Wielu mówiło o samolotach jako obezwładnionych, a następnie świętowano je, gdy wysoko latające pojazdy zostały przechwycone w sezonie 8.

Od tego czasu samoloty pojawiały się co jakiś czas przez ograniczony czas. Ale teraz wydaje się, że niepopularne pojazdy wkrótce opuszczą kryptę na dłuższy odcinek.

Samoloty podobno powrócą podczas 4 sezonu Fortnite

Krąży kolejny przeciek z sezonu 4 w Fortnite, a najnowsze twierdzenie, że powszechnie nielubiany pojazd może ponownie podnieść głowę.

Według przecieku i użytkownika Twittera HYPEX, niedawna aktualizacja wskazywała na powrót samolotów. HYPEX postuluje, że mogą pojawić się w sezonie 4.

Inne pojazdy, które zostały wcześniej wykluczone jako możliwe wpisy do sezonu 4, to motocykle i zupełnie nowy mech.

Tymczasem wtajemniczony spekuluje, że wycieki z rozdziału 2 sezonu 7, w tym autobus miejski, ciężarówka sportowa i HMV, mogły zostać „zezłomowane”.

W chwili pisania Epic Games nie ogłosiło jeszcze szczegółów dotyczących 4 sezonu Fortnite, a tym bardziej potwierdzenia, czy samoloty ponownie wzbiją się w przestworza.

Wiadomości powinny jednak pojawić się w najbliższej przyszłości, zwłaszcza że przepustka bojowa sezonu 3 wygasa 17 września.

Poza samolotami i mechami, plotki sugerują, że nadchodzący sezon doda także Spider-Gwen ze Spider-Verse jako grywalną bohaterkę.

Pomimo rzekomego wyglądu Spider-Gwen, przecieki twierdzą, że motywu Marvela z sezonu 4 nie ma na liście.





Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631f659cc36b439c8af279f73fc79a92&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Ffortnite%2Ffortnite-season-4-planes-return-leak-1928949%2F&c=17114616927787934909&mkt=fr-fr