Transformers w Fortnite? Crossover z kultowymi robotami może już niebawem pojawić się na wyspie!

Fani Fortnite czekają na crossover z Transformers

Fani Fortnite z niecierpliwością czekali na kolejne wielkie wydarzenie crossoverowe w popularnej grze typu battle royale. Firma Epic Games jest znana z wprowadzania różnych franczyz i postaci do Fortnite, takich jak Marvel, DC, Star Wars, Stranger Things i nie tylko. Teraz wydaje się, że kolejnymi gośćmi na wyspie Fortnite mogą być Transformatory, kultowe roboty, które mogą przekształcać się w pojazdy i inne obiekty.

Transformers w Fortnite?

Wyciekły obraz ekranu ładowania ujawnia, że ​​Optimus Prime z Transformers może pojawić się w Fortnite. Obraz przedstawiający scenę w dżungli z dwoma oryginalnymi skórkami Fortnite i przywódcą Autobotów po raz pierwszy pojawił się na subreddicie GamingLeaksAndRumours, a następnie tweetowane przez niezawodnego przeciekającego Fortnite, ShiinęBR.

„To wygląda na prawdziwe!” – napisał ShiinaBR w swoim tweecie.

Oprócz crossovera Transformers, krążą pogłoski o nowych obszarach na wyspie, które są tropikalne, pustynne i wulkaniczne. HYPEX, niezawodny przeciek Fortnite, również wspomina tryb gry, w którym możesz ścigać się na niebie lub na ziemi, a „zwykły samochód to nowy szybki samochód”.

Transformers a nowy film

Sensowne jest, aby Optimus Prime pojawił się w końcu w Fortnite, ponieważ nowy film Transformers „Rise of the Beasts” ma premierę 9 czerwca. Sezon o tematyce dżungli również dobrze pasuje do tematu filmu.

Nie ma jednak jeszcze oficjalnego potwierdzenia od Epic Games ani Hasbro, więc to wciąż spekulacje. Dlatego radzimy traktować te informacje z przymrużeniem oka, dopóki nie otrzymamy oficjalnego potwierdzenia od twórców.

Źródło: Fortnite Tracker.