Wszystko o gorących miejscach w Fortnite

Hotspoty w Fortnite

Niezależnie od tego, czy chcesz wziąć udział w cotygodniowym wyzwaniu, czy po prostu chcesz szybko zdobyć świetną broń, Hotspoty Fortnite to niezawodny sposób na solidny początek korzystania ze swojego arsenału. Na szczęście można je stosunkowo łatwo znaleźć. Ale bądź ostrożny: nie będziesz jedyną osobą, która tam pójdzie.

Możesz zidentyfikować gorące punkty, szybko sprawdzając mapę, naciskając „M” na klawiaturze i myszy, naciskając górny klawisz pada kierunkowego na Xbox lub PlayStation lub przycisk „–” na Switchu i naciskając zaznaczanie obszarów nazwanych złotymi literami.

Gorące punkty przyciągają innych graczy

Oczywiście nie jesteś jedynym graczem na wyspie. Inni gracze będą z tobą konkurować, dlatego ważne jest, aby zachować czujność podczas podróży do gorącego miejsca. Warto rozważyć kilka strategii.

Ucieczka do gorącego miejsca, aby być pierwszym, który zbierze łup, może dość szybko narazić cię na ostrzał, ale z drugiej strony istnieje większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz lepszy sprzęt. Może to jednak być dość chaotyczny sposób na rozpoczęcie gry. Dodatkowo zestrzelenie dronów może być sygnałem dla innych graczy, że znajdujesz się w okolicy.

Jeśli wolisz bardziej strategiczne podejście, przed nurkowaniem pomocna może być obserwacja otoczenia. Pamiętaj, że gdy gracze celują w inne drony, nie celują w ciebie. Możesz także skorzystać z walk pomiędzy innymi graczami i eliminować ich, gdy będą osłabieni.

Maksymalne wykorzystanie gorących punktów

Maksymalne wykorzystanie gorących punktów wymaga delikatnej równowagi między strategią a umiejętną grą. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się spieszyć i mieć nadzieję na szybkie znalezienie broni o doskonałej jakości, czy też wolisz używać punktów aktywnych jako pułapek, aby przyciągnąć innych graczy, musisz wziąć pod uwagę ich lokalizację i ustalić priorytety swoich decyzji w każdej grze.

Zapisz się do newslettera Kotaku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, Facebook, Twitter i Instagram. Kliknij tutaj aby przeczytać cały artykuł.

Źródło: www.bing.com